Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

okulumuz haricinde sorumlu olduğumuz bir okul daha verdiler

Konu, 'BT Sınıfı | Teknik Konular, Sorunlar ve Çözümler' kısmında sturkmen tarafından paylaşıldı.

1. sturkmen

sturkmen Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar Kahramanmaraş ta bazı BTRleri kendi okullarında görevli olarak başka bir okuldan da sorumlu olarak görevlendirdiler.
    Bu durumda olan arkadaşlar var mı?
    varsa nasıl yapıyorlar anlatabilirler mi?

2. aydınDr

aydınDr Süper Üye Süper Üye

sayın hocam,
    sorumlu olduğunuz okul için iletişim yolu ile sorunlarının çözümlerine yardımcı olmanız gerekmektedir. her sorunla karşılaştıklarında sizin o okula gitmeniz gelmeniz gibi bir durum söz konusu olaccağını düşünmüyorum. belki haftalık ders planınıza bir gününüzü o okul için ayırarak planlama yapabilirsiniz.
    kolaylıklar dilerim.

3. sturkmen

sturkmen Seçkin Üye Seçkin Üye

ben de öyle düşünüyorum ama uyguma nasıl olur bilemiyorum
    benim durumumda olan var mı acaba

4. yesilimsi

yesilimsi Aktif Üye

Hocam bizde de buna yakın bir görevlendirme yapmaya çalıştılar. Valilik olurlu btr yazısında nöbet görevi de dahil başka görev verilmeyeceği yazılıyken böyle bir görevlendirme kabul edilemez...Hakkımızı aramalıyız diye düşünüyorum. Zaten kendi okulumuzda fazlasıyla işimiz var..

5. mciner43

mciner43 Aktif Üye

Hocam, ilk dönem görevlendirmede benim de vardı. Okul Müdürüm diğer okul müdürünü arayıp ders programının yapıldığını, haftanın 1 günü müsait olduğumu belirtti. 1 gün diğer okulda bulundum. Bazen telefonla aradılar. Sorunu telefonda hallettik. Herhangi bir sorun yaşamamıştım.

6. girdap08

girdap08 Süper Üye Süper Üye

Görevlendirme yazısına bakıldığında böyle bir haklarının olduğu görülüyor. Nöbet görevi dahil başka görev verilmez ama verilen görev yine BTR Görevi.

Görevlendirme onayının 1.maddesi:

Yazı çıktığında herkes nöbete odaklanmışken, benim en çok dikkatimi çeken madde bu olmuştu.

7. yesilimsi

yesilimsi Aktif Üye

Evet hocam haklısınız bizim için vahim bir madde.. Benim bahsettiğimde zaten btr görevi olarak değildi. O zaman btr haricinde başka isimde bir görev verilemez. Hoş bu maddeye bakarak istediklerini yaptırırlar artık :verymad:

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal