okulumuz haricinde sorumlu olduğumuz bir okul daha verdiler

Kodla Büyü

sturkmen

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Kahramanmaraş ta bazı BTRleri kendi okullarında görevli olarak başka bir okuldan da sorumlu olarak görevlendirdiler.
Bu durumda olan arkadaşlar var mı?
varsa nasıl yapıyorlar anlatabilirler mi?

sayın hocam,
sorumlu olduğunuz okul için iletişim yolu ile sorunlarının çözümlerine yardımcı olmanız gerekmektedir. her sorunla karşılaştıklarında sizin o okula gitmeniz gelmeniz gibi bir durum söz konusu olaccağını düşünmüyorum. belki haftalık ders planınıza bir gününüzü o okul için ayırarak planlama yapabilirsiniz.
kolaylıklar dilerim.

ben de öyle düşünüyorum ama uyguma nasıl olur bilemiyorum
benim durumumda olan var mı acaba

Hocam bizde de buna yakın bir görevlendirme yapmaya çalıştılar. Valilik olurlu btr yazısında nöbet görevi de dahil başka görev verilmeyeceği yazılıyken böyle bir görevlendirme kabul edilemez...Hakkımızı aramalıyız diye düşünüyorum. Zaten kendi okulumuzda fazlasıyla işimiz var..

Hocam, ilk dönem görevlendirmede benim de vardı. Okul Müdürüm diğer okul müdürünü arayıp ders programının yapıldığını, haftanın 1 günü müsait olduğumu belirtti. 1 gün diğer okulda bulundum. Bazen telefonla aradılar. Sorunu telefonda hallettik. Herhangi bir sorun yaşamamıştım.

yesilimsi' Alıntı:
Hocam bizde de buna yakın bir görevlendirme yapmaya çalıştılar. Valilik olurlu btr yazısında nöbet görevi de dahil başka görev verilmeyeceği yazılıyken böyle bir görevlendirme kabul edilemez...Hakkımızı aramalıyız diye düşünüyorum. Zaten kendi okulumuzda fazlasıyla işimiz var..

Görevlendirme yazısına bakıldığında böyle bir haklarının olduğu görülüyor. Nöbet görevi dahil başka görev verilmez ama verilen görev yine BTR Görevi.

Görevlendirme onayının 1.maddesi:

Şube sayısı 8'den az olan okullar öncelikli olarak değerlendirilmeyecek bu okulların sorumluluğu aynı ilçe içerisinde görevlendirilen öğretmenlere eşit şekilde dağıtılacaktır.

Yazı çıktığında herkes nöbete odaklanmışken, benim en çok dikkatimi çeken madde bu olmuştu.

Evet hocam haklısınız bizim için vahim bir madde.. Benim bahsettiğimde zaten btr görevi olarak değildi. O zaman btr haricinde başka isimde bir görev verilemez. Hoş bu maddeye bakarak istediklerini yaptırırlar artık :verymad:

Geri