okuluma yıldırım düştü

Kodla Büyü

i_ersen

Aktif Üye
bugün ders esnasında ya okuluma çok yakın bir yer veya tam okula yıldırım düştü. okulda paratoner var ama ilk kontrolümüzde okuldaki birçok elektronik cihaz açılmıyor. bts'deki projeksiyon sürekli bip hatası verdi kapattım. bilgisayarın birini denedim açılmadı. yarın okuldaki tüm bilgisayarları toplayıp deneyeceğim. başıma ilk defa böyle birşey geliyor ne yapacağımı bilmiyorum...

Bilgisayarların güç kaynakları gitmiştir. Elektrik tesisatı da hasar görmüş olabilir.

elektrik tesisatında birşey yok galiba ama bilgisayarlar gitti galiba bizim tahminimiz okula en az 15-20000 tl zarar ama net bilmiyoruz tabi

Geçmiş olsun, yapabileceğiniz bir şey yok kendi imkanlarınızla onarmaya çalışacaksınız.
Güç kaynaklarının fiyatları yaklaşık 35 TL dir.

ulan bi yıldırım düşmediği eksikti o da oldu. yıldırımdan etkilenen tek bıranşız. matematikçi yıldırım düştü diye tasalanacak hali yok ya.
Allah sabır verin hocam

only61' Alıntı:
ulan bi yıldırım düşmediği eksikti o da oldu. yıldırımdan etkilenen tek bıranşız. matematikçi yıldırım düştü diye tasalanacak hali yok ya.
Allah sabır verin hocam
Koptum. :puhaha:

bu BBnet ailesi tam gomediye döndü yaw,

hergün bomba haberler,acı çekenler,sıkınıtılı olanlar,arabasını satanlar,okuluna yıldırım düşenler.... ne ararsan var hayatla ilgili

iyiki varsın BBnet

hocam geçmiş olsun canınız sağolsun önemli olan çocuklara bişey olmasın.labaratuvar için üzülme hocam tahminim eskidir sürekli formatlıyosundur güncellenmiş olur :)

bugün bizim okula 6 milyar değerinde çok yönlü fotokopi makinesi geldi. kullanma klavuzu ellerimdem öper :)

kormuyorum değil yıldırım falan düşer de makineye bişey olur valla benden bilecekler diye korkuyorum ya çünkü eski fotokopi makinesinin kapağı kaybolunca bana sormuşlardı tee allam ya

Hocam geçmiş olsun. Ekim ayında bizim okulun yanındaki camiye düştü bizim okul da dahil olmak üzere mahallelinin elektronik eşyaları hep zarar gördü. Allah'tan gece düştü de çoğu cihaz kapalıydı. Bizim BT ye zarar gelmedi ama okuldaki modem ve switchler falan gitti. O anda çalışmayan cihazlara bişey olmadı.

Afyon'da bugün hava çok kötüydü hakikaten, geçmiş olsun hocam.

Geçmiş olsun hocam.
Ders esnasında gerçekleşen bu üzücü olayda tek sevindirici olan sizin ve öğrencilerin zarar görmemiş olması.

Bizim okulda da tedaştan kaynaklanan bir durum olmuştu.10 bilgisayar,yazıcılar,fotokopi makinesi yanmıştı.Tedaşla mahkemelik okul.Hocam sigorta varsa masrafı çıkarırsınız...

arkadaşlar çok teşekkür ederim bugün hasar tespiti yapıp tutanak tuttuk allahtan çok fazla birşey çıkmadı 3 idare bil. anakarttı yanmış bts deki projeksiyon yanmış birde ufak tefek şeyler var.

Geri