Okuluma ödenek geldi......(yardım)

Kodla Büyü

baysukru

Aktif Üye
Arkadaşlar okulumuza bilgisayar ve demirbaş alımı için ödenek geldi.23+1 bilgisayar alacağız.Tavsiye edebileceğiniz bir sistem var mı?
Ortalama 1 bilgisayarın fiyatı 800-1000tl arası olabilir..
Teşekkürler

hocam aç interneti bir çok site var şimdi bizde senin yapman gerekeni yapıcaz sana cvp yzmamız için ..elinde hazırda liste olan varsa belki pratik oalrak paylaşır

Zira ağlamayan m.me yok sizin idareniz ya ağlamıyordur ya gerekli yerler ağlamıyordur,
hocam size bir sır
okullar neden başarılı olmaya çalışır yada pilot uygulama okulu olur bilirmisiniz
ödül /tanıtım törenlerinde yanına yanaşacakları bir üst düzey yetkiliye,
sayın müsteşarım, genel müdürüm vb. bizim okulumuz daha da başarılı olmak ister ama vıdı vıdı vıdı eksik onun için küçük bir ödenek bizi çok rahtlatacak demek için
kimi idarecilerimizse bu törenlerde yaklaştıkları üst düzey yetkililerle fotoğraf çektirir kalır
fotoğraf albümü güçlü ama okulu fakir olarak kalırlar böylece.

internet üzerinden pek olacak iş değil bu en iyisi bir bilgisayar firmasıyla görüşüp özellikleri belirleyip fiyat aldıktan sonra diğer firmalarada sorarak netleştirirsiniz nereden alacağınıza...

i3 işlemci
4 gb ram
1 gb ekran kartı
1 tb hdd
asus board(16 gb destekliyor)
dvd rw
samsung led monitör

900 tl

%18 kdv indirimini unutmayın. az bir rakam değil. kurumdan alacağınız belge ile firmadan bu indirimden faydalanin

eridim' Alıntı:
%18 kdv indirimini unutmayın. az bir rakam değil. kurumdan alacağınız belge ile firmadan bu indirimden faydalanin

bakanlığın gönderdiği ödenekten kdv muaf alamıyorsun diye biliyorum okul aile birliğinden yada bağış yoluyla oluyor

Geri