Okulum için hazırladığım tanıtım filmi

Kodla Büyü
tebrik ederim hocam cok guzel lakin keske gecisler biraz daha yavas olsaymis izlerken basi donuyor insanin. :)

Gayet güzel olmuş hocam, tek naçizane eleştirim her video ya sağdan sola ya soldan sağa dönüyor, uzun soluklu olunca gözü yorabiliyor. Çekimlerde tripod kullanımı da tanıtıma ayrı bir kalite katacaktır. Emeğinize sağlık.

Gayet güzel olmuş hocam, tek naçizane eleştirim her video ya sağdan sola ya soldan sağa dönüyor, uzun soluklu olunca gözü yorabiliyor. Çekimlerde tripod kullanımı da tanıtıma ayrı bir kalite katacaktır. Emeğinize sağlık.
Tripodum yoktu kamerayıda emanet aldım bir güne anca bu kadar elimden geldi :) teşekkürler

sizin hazırladığınıza bakabilirmiyim hocam?
tahmin ettiğim cevap :) .........geçiş eklemedim uğraşmak istemedim diye yazan sizsiniz .....Emek vermediğiniz birşeyi neden savunacaksınız ki şimdi :) yoksa emeğe saygı der en azından beğenirdim.

Son düzenleme:
Yine de merak ettiyseniz isteğinize uyan (tanıtım içeren) bir kaç çalışmamdan örnek vereyim.... Not:Birileri beğensin diye buraya koymadım arkadaş sorduğu için ekledim

Son düzenleme:
birgünde anca bu kadar hazırlayabildim üç okula baktığım için. youtube linklerini izleyemiyorum şimdi fırsatım olunca inceleyeceğim. güzel olmuştur elbette emek vermişsiniz.

Bunlarda olmamış. Beğenmedim.
beklediğim tepki :) .................. Beğenmeyebilirsiniz tabiki ve ben sizin yaptıklarınızı görelim demiyorum :)
Bu arada sayın, hem dem ... burada muhatap siz değilsiniz , eğer ben tanıtım filmlerim diye paylaşım yaparsam yorumunuzu eklersiniz.Arkadaş sorduğu için ekledim.

beklediğim tepki :) .................. Beğenmeyebilirsiniz tabiki ve ben sizin yaptıklarınızı görelim demiyorum :)
Bu arada sayın, hem dem ... burada muhatap siz değilsiniz , eğer ben tanıtım filmlerim diye paylaşım yaparsam yorumunuzu eklersiniz.Arkadaş sorduğu için ekledim.

Forumlarda muhatap forumdaki herkestir. Tek bir kişiyle muhatap olmak isterseniz özelden mesaj atarsınız. Paylaşımlarda herkes yorum yapabilir.

Sizin beğenmeme hakkınız olduğu gibi insanlarında beğenmeme hakkı vardır. Önemli olan ÜSLUPTUR.

Burada ben daha güzel sen daha güzel yapıyorsun yarışında değiliz.

Sizin olmamış yazmanız hoş olmamış. Beğenmemiş olabilirsiniz. Beğenmediğiniz kısımlarını da eklerseniz o zaman hoş olur hatta çokta güzel olur. Bunun üstüne hocamın sizinkileri görelim demesi hiç hiç olmamış. Yaptığını beğenmeyenlere sen ne yapıyorsun ki gibisinden cevap zaten evlere şenlik. Benim yorum yapma sebebim üsluplardan dolayıydı. Yoksa nokta bir şey yapılsa emek vardır. Buna da saygı duyarım. Herkesin emeğine sağlık.

Forumlarda muhatap forumdaki herkestir. Tek bir kişiyle muhatap olmak isterseniz özelden mesaj atarsınız. Paylaşımlarda herkes yorum yapabilir.

Sizin beğenmeme hakkınız olduğu gibi insanlarında beğenmeme hakkı vardır. Önemli olan ÜSLUPTUR.

Sizin olmamış yazmanız hoş olmamış. Beğenmemiş olabilirsiniz. Beğenmediğiniz kısımlarını da eklerseniz o zaman hoş olur hatta çokta güzel olur. Bunun üstüne hocamın sizinkileri görelim demesi hiç hiç olmamış. Yaptığını beğenmeyenlere sen ne yapıyorsun ki gibisinden cevap zaten evlere şenlik. Benim yorum yapma sebebim üsluplardan dolayıydı. Yoksa nokta bir şey yapılsa emek vardır. Buna da saygı duyarım. Herkesin emeğine sağlık.
Yanlış bulduğunuz bir davranışın aynısını siz neden yapıyorsunuz? Siz de arkadaşın paylaşımlarına bunlar da olmamış yazmışsınız.

uslup diyor daha kötüsünü yapıyorsunuz iki kişinin tartışmasına katılıyorsunuz.Arkadaş istemiş ona cevaben çalışma örneği göndermişim o değerlendirebilir siz değil.... Eğer ki ben bakın bunlar benim çalışmalarım diye konu açsaydım herkesin olumlu olumsuz görüşlerine muhatap olmayı kabullenirdim.Olmamış demek biraz sert (ki biraz espritüel göndermede vardı ama yazıda yüz mimikleri vs çıkmıyor.) belki ama hakaret vs değil.Her şeye iyi güzel dersek iyiler ortaya çıkmaz.

Videolarınızı izleme fırsatı buldum. farklı bir programla yapmışsınız güzel olmuş. emeğinize sağlık. yalnız benimki okul tanıtımı olduğu için bu şekilde hazırladım. Düzenleme fırsatı bulabilirsem düzenlicem

Geri