Okulum için hazırladığım site...Güle güle kullanın...

Kodla Büyü

samsat86

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Günlerce uğraştığım siteyi sizinle paylaşıyorum.güle güle kullanın.Tüm dosyalar ektedir.Divlerle hazırlandı...

Ekli dosyalar

• meh.dreamweaver.rar
    4.8 MB · Görüntüleme: 1,503
  • gazi.rar
    2 MB · Görüntüleme: 510
teşekkürler.elinize sağlık fakat baner ve footerin psd si yok sanırım onlar olmadan banner ve footeri kendimize göre düzenleyemeyiz. Ayrıca menünün altındaki geçen resimlerin de fla. dosyası olsa idi kendimize göre düzenlerdik paylaşım da amacına ulaşmış olurda.. iyi çalışmalar

exgol' Alıntı:
hocam ellerine sağlık. buarada internet explorer9 da tablolar kayıyor.

hocam ben choreme ve firefox kullanıyorum sıkıntı yok.basit hatalar olablir; divlerle oynayarak düzeltebilirsiniz.

twetyynet' Alıntı:
teşekkürler.elinize sağlık fakat baner ve footerin psd si yok sanırım onlar olmadan banner ve footeri kendimize göre düzenleyemeyiz. Ayrıca menünün altındaki geçen resimlerin de fla. dosyası olsa idi kendimize göre düzenlerdik paylaşım da amacına ulaşmış olurda.. iyi çalışmalar
+1
paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık.

ellerine sağlık hocam çok güzel olmuş....
lingler çalışmıyor,yonetim panelide yok galiba

sadece susarak' Alıntı:
twetyynet' Alıntı:
+1
paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık.

psd leri bekliyoruz hocam...teşekkürler

sadece anasayfa var..diğerlerini sonra yapacam...yani diğer kısmı siz düzenleyiniz :)

Geri