okulu ikili öğretim olan formatörler?

Kodla Büyü

nefes23

Seçkin Üye
Seçkin Üye
okulum ikili öğretim oluyor arkadaşlar. sizce bu durumda formatöre ne olur? sabah -akşam okul mu beklerim dersiniz???

hocam okul ikili öğretim olursa biz ya ortaokul öğretmeni olacağız ya da ilkokul ikisi birden olamaz...

hocam bizde de öyle bi durum var. galiba 8-5 çalışmaya devam edecez. vanda arkadaşımı var onlar sene başından beri ikili eğitim veriyorlar, arkadaşa 7 de ders vermişler oda 7 de gelip 2 buçukta çıkıyor okuldan.. yine her zamanki gibi iş idarede bitiyor.. :?

daha bu olay çok su götürür bakalım ki görevlendirme olacak mı? Yazın çok şey değişir hocalarım çoook

benim de okulum ikili eğitim olacakmış. şimdi 8-5 iyi de biz hangi okula bağlıyız şimdi ya. o zaman ne anladık ayrılmadı okullar. kurtulamadık sınıf öğretmenlerinden:((( inşallah görevlendirme falan olmaz ben istemiyorum bu formatörlüğü nefret ettim ya. branş öğretmeniyiz biz delircem. bu idare benim ilk saatime bile gıcıklık ders koyarlar ya. bıktım artık. sabah sabah pazartesi pazartesi ....

Benim okulum da ikili öğretim oluyor. Daha formatörlük kaldırılır mı kaldırılmaz mı diye beklerken müdür 8-5 gelirsiniz hocam dedi.
Burada aylardır tartışılan konuyu çözüverdi sağolsun :mrgreen: :-1:

Benim okul da ikili öğretim oldu. Sabahçı ortaokul, öğlenci ilkokul olacakmış. Bizim çalışma saatleri nasıl olacak göreceğiz bakalım.

şuan ikili eğitim veriyoruz 5 e kadar okuldayım. ozamanda çok değişeceğini sanmam bizim ve idareciler için.

nefes23' Alıntı:
okulum ikili öğretim oluyor arkadaşlar. sizce bu durumda formatöre ne olur? sabah -akşam okul mu beklerim dersiniz???

benimde ikili öğretim. 2 senedir bu okuldayım ve çalışma şeklim şöyle:

sabah 7:30 da ilk ders başlıyor. ben müdür beyle görüştüm. mesai saatlerim açısından ilk 2 dersimi boşalt dedim. 5 günün ilk 2 saatini kapattı.
dersim 9:20 de başlıyor. aten dersim olsun olmasın 9:00 da okula geliyorum. öğleden sonra son derse 16:30da giriliyor. sınıfın kullanımı ilgili kimse son teneffüste talepte bulunmadıysa çıkıyorum. sınıfı kullanmak isteyen arkadaşlar olursa, nasıl kapatacağını anlatıp yedek anahtarı verip yine çıkıyorum.
olay bu.

nefertari' Alıntı:
Benim okulum da ikili öğretim oluyor. Daha formatörlük kaldırılır mı kaldırılmaz mı diye beklerken müdür 8-5 gelirsiniz hocam dedi.
Burada aylardır tartışılan konuyu çözüverdi sağolsun :mrgreen: :-1:
:puhaha: müdürlerin pratik sorun çözme zekalarına hayranım

benim okulum da ikili öğretim, valla saolsun müdür bey 8-5 çalıştırıyor.. biraz geç kalsak hemen telefon" hoca hanım nerdesin?" elinin köründeeee

birde bazı densiz arkadaşların maskarası olduk. hoca hanım seneye ikili öğretim oluyormuşuz siz sabah akşam okulda beklersiniz artık deyip arkasından kahkaha atan insanlarla muhatap oluyoruz :verymad: :verymad:

ikili öğretim hele ki bilgisayardan anlamıyorum sözü ağzında sakız olmuş 30 - 40 yıllık öğretmenler ve bilgisayardan anlamayan ama kalkıp da akıl veren idarecilerle formatörlük maalesef pek çekilmiyor.

nefes23' Alıntı:
birde bazı densiz arkadaşların maskarası olduk. hoca hanım seneye ikili öğretim oluyormuşuz siz sabah akşam okulda beklersiniz artık deyip arkasından kahkaha atan insanlarla muhatap oluyoruz :verymad: :verymad:

teknolojiye kafası basmayan öğretmenler olduğu sürece daha çoook bekleriz hocam deseydiniz :x :x

Okulum ikili öğretim zaten, 8-5 :( Sabahtan akşama okulda olmak istemiyorum artık. Bir de patavatsız öğretmenlerin saçma sapan konuşmaları sinir ediyor insanı.

pneuma_ex' Alıntı:
Ortaokul olduk bizde :) Branşçıları sınıfçılara göre daha çok seviyorum.
size kesinlikle katılıyorum hocam okul ortaokul olsaydı çok ii olcakdı ama büyük ihtimalle bizde ikili öğretim olcaz sinir olmaya devam

"formatör öğretmenin çalışma esasları" denen yazıda, sorumlu olduğu idarecinin mesai saatlerine uyar yazıyordu. sorumlu md yardımcısı ne yaparsa bende ona uyarım. müdürün 8-5 demesiyle olmaz bu iş, element uydurmasınlar.

alfa-turk' Alıntı:
"formatör öğretmenin çalışma esasları" denen yazıda, sorumlu olduğu idarecinin mesai saatlerine uyar yazıyordu. sorumlu md yardımcısı ne yaparsa bende ona uyarım. müdürün 8-5 demesiyle olmaz bu iş, element uydurmasınlar.

yani :+1:

SİRE' Alıntı:
İkili öğretim okulum ve demirbaşım her daim. :x

aynennn ben deee... (okulun demirbaşı gibi hissediyorum kendimi.)

formatörlüğün esas formatörlük olduğu kısım = ikili öğretim. hepinize hayırlı olsun..

nefes23' Alıntı:

kına yok mu ikram edin arkadaşlara

pazartesi ve cuma dersim yok
salı çarşamba perşembe ilk 3 saatimi boş
sabah 7.30 da gelirsem 14.00 da çıkıyorum
9.30 da gelirsem 17.00 da cıkıyorum
ama işim olursa erken cıkıyorum
başka bir gun okulda daha uzun süre kalarak o günü telafi etmeye çalışıyorum

Geri