Okuldan Rapidshare den Dosya İndirme! Ya da İndir :)

Kodla Büyü

tmancar

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar var mı okuldan rapide bağlanıp dosya indirebilen.
Bugüne kadar hiç indirememiştim kısıtlama yüzünden, ama az önce bir dosya indirdim.
Ben mi yeni farkettim yoksa Rapidden dosya indirmek artık serbest mi?

Dün rapidshare den 2 tane dosya indirdim.
[Edit]
Arkadaşlar Rapidshareden dosya indireceğimiz zaman bize sunduğu Download via .... şeklindeki seçenekleri tek tek denerken Download via Teleglobe dan dosya indirmeyi başardım. Şu an iniyor...
Bilginize. :idea:

bu işte bi yanlış olmasın. download sayfası bile açılmaz normaldeki biz o dediğin seçeneği tıklayalım. deminden beri denemediğim yöntem kalmadı. proxy değiştirmek işe yarıyor demişler nafile. şimdi bide dns kurup deniyecem.

Hocam ben hiç birşey kullanmadım,
Bildiğim birşey var şu an hala dosya iniyor... İşte:
262853in.jpg

Sayfası hiç açılmıyor ki.
Nasıl indiriliyor basit bir dille anlatın hocalar,lütfen..

Vallahi hocam olabileceğini sanmıyorum. sayfa açılmıyor bile nasıl yaptınız siz bu işi...

Arkadaşlar sürekli deniyorum.
Free butonuna basınca karşıma sunucu listesi ile karakter kutucuğu geliyor.
En üsttekinden itibaren başlıyorum.
Durum çubuğunda "...blockpace.." yazdığı anda geri gelip bir alttaki sunucuyu seçiyorum.
Tüm sunucular bitince inmezse sayfayı kapatıp "Tanımlama bilgisi, dosyalar" ı silip tekrar deniyorum.
Tekrar tekrar deniyorum ve en sonunda yakalıyorum.
Bakın yine indiriyorum, bu sefer başka sunucudan iniyor, işte resmi :
989100in2.jpg

Tam boyut için : http://www.resim-yukle.com/img01/14/989100in2.jpg

Evet bu hata ile bende karşılaştım ama tekrar denedim açılıyor.
İsterseniz hiç açamayanlar rapid linkini birde şuradan açsınlar
http://www.trproxy.net/ sitesine girip alttaki kutucuğa rapid linkini yazın. O zaman ilk sayfa açılacaktır.
Ama şunu belirteyim ben rapid linkini direkt açtım. İnanın bende iniyor.

İşte arkadaşlar http://bilgisayarbilisim.net/rapidshare ... t4307.html başlığına da yazdım.
O başlıkta emin.umut arkadaşımızın verdiği Rapiddeki programı MEB hattından Rapidden indirdim.
Hiçbir ek program kullanmadan. Sürekli linke tıkladım. Engellendiğinde bidaha denedim. İşte ekran görüntüleri:

indirvd6.jpg

indir2zh8.jpg

Bu benim rapidden indirdiğim 5. dosya.

gözlerimle gördüm resmi hocam indirmişsin cok güzel proxy ile anasayfa acılımakta ama indiremiyoruz bence sunucuların ip adresleri farklı yakından sizin indirdiğiniz teleglobe sunucusuda engellenir merak etmeyin :) bu işe kesin bir çözüm bulmak lazım yaa :cry:

şimdi ben sizi anlınızdan öpcemmi :lol: ;)

bizim okulda da deniyorum maalesef milli eğitim tarafından enlenmiştir diyor kesinlikle rapidshare ana sayfasına ulaşamıyorum dilerim bu sorunu çözen bir arkadaş yol gösterir

Word dosyasını indirin ve yazanları uygulayın, muhtemelen engeli aşacaksınız. (inşaallah...)

Ekli dosyalar

• Basit bir yazılımla kişisel bilgisayarımız kendi dnslerini kendisi çözüyor.rar
    229.9 KB · Görüntüleme: 459
olmuyor hocam. sizin verdiğiniz sitede de rapid sayfası açılıyor fakat free butonuna bastığımızda tekrar aynı yanı sayfa açılıyorrr... şu işi bir türlü çözemedik...

Hocam bizim hat meb hattı değil, bundan sebep benim deneme ihtimalim yok da, deneyip bilgilendirirseniz sevinirim...

okuldan denedim ama free butonuna tıklıyom aynen geri free ve premium botonları sayfasına dönüyor pc kafayı yicem yaa..

yaa ole birşey ki bu konuda rapid kelimesi geçtiği için bile açmıyor.... ben bole birşey görmedimmm...

Hocam rapidde birkaç güne kadar geriye sayma işlemi yoktu. Sürekli bir önceki sayfaya dönüp tekrar denediğimde iniyordu, fakat şimdi geriye sayma işlemi geldiği için ben de indiremiyorum. Bitti yani :(

Geri