Okulda Kurs Açamayacağım Söylendi

Kodla Büyü

hikivhiki

Üye
Bugün ilçe halk eğitimi aradım. ortaokul öğrencilerine bilgisayar kullanımı kursa açmak istediğimi söyledim. ancak 15 yaşından küçük olmaları nedeniyle bu öğrencilere kurs açılamayacağını söyledi. Böyle bir yaş sınırlaması var mı? Forumdan takip ettiğim kadarıyla bazı arkadaşlar bu kursu açmış bulunuyor. Halk Eğitimdeki yetkili yüzyüze görüşmeye çağırdı. Haftaya gitmeyi düşünüyorum. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Doğru söylemişler. Seni çağırdıklarına göre başka bir kurs verecekler. En az 12 kişi yetişkin lazım.

evet ben de geçen sene açmaya niyetlenmiştim ama aynı şeyi söylediler oysa bundan 3 sene önce açmıştım kursu ve yaş sınırlaması konusunda bişey söylememişlerdi. ortaokul çocukları gelmişti kursa hep.

müdür bey,okullar hayat olsun projesi kapsamında velilere kurs açmamı istiyor ama yorucu olacağını düşünerekten geri duruyorum :oops:

forumda bazı arkadaşlar açmış olduğunu belirtmiş. bu farklılık neden kaynaklanıyor. açan arkadaşlar yorum yazsa keşke.

hikivhiki' Alıntı:
forumda bazı arkadaşlar açmış olduğunu belirtmiş. bu farklılık neden kaynaklanıyor. açan arkadaşlar yorum yazsa keşke.

Hocam eskiden açılabiliyordur belki ben şu andaki uygulamayı anlşatayım.Şu anda kim isterse istesin 15 yaş altına kurs açamazsınız zira kursiyerlerinizi sisteme işlemek zorundasınız ve şu anda kimlik numarasını kaydetmek için girdiğiniz anda sistem 15 yaş altındakileri kaydetmemeye göre ayarlanmış durumda. Forumda kim ne zaman açmış bilmiyorum ama şu anda açılamaz...

Geri