Okulda kaç sınıfınız uzaktan eğitime geçti?

Kodla Büyü

VUR4L

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Aşağı yukarı her ilden öğretmenimizin olduğunu düşünerek, korona virüsün bulaş haritasını çıkarmak adına böyle bir başlık açmak istedim. Okullarımızda ve çevrenizdeki okullarda bildiğiniz kaç sınıf uzaktan eğitime geçti, kaç öğretmen pozitif veya temaslı, öğrencilerden kaç tanesi pozitif. Bunların bilgisini paylaşırsak salgının okullar yüz yüze eğitimdeyken nasıl seyrettiği hakkında daha sağlıklı ve geniş çaplı bir fikrimiz olabilir düşüncesindeyim.
Benim okulum köy okulu olduğu ve mevcudu çok az olduğu için bir temaslı var sadece, eşimin okulunda geçen hafta 1 sınıf uzaktan eğitime geçerken bu hafta sayı 6'ya çıktı.

3 şube. Anadolu Lisesi. 1 öğretmen pozitif şimdilik. Merkezi okulda çalışıyorum.

bizde yok ama ilçede bir lisede aynı sınıftan üç öğrenci haftasonundan başlayarak birer gün arayla covid olmuş. O sınıfı kapatmışlar sanırım. Detaylı bilgim yok. Başka vaka duymadım buralarda.

2 öğretmen 1 öğrencimiz pozitif uzaktan eğitime geçen yok (öğretmenler o sınıfın derslerine girmiyorlar

hocam okul komple uzaktan eğitime geçmedi mi? 7 sınıf demek yayıldığının bir göstergesi.
Yok hocam geçmedi. 5 farklı sınıftan da birer öğrenci pozitif, 2. öğrencileri de pozitif olursa onlar da kapanacak. Öğretmenler her sınıfa girip çıkıyor temaslı gözükmüyorlar. Sınıftaki diğer öğrencilerde temaslı gözükmüyor. Nasıl iş anlamadım.

Arkadaşlar lise mi ortaokul mu onuda yazarsak iyi olur.
Ortaokul ikili öğretim toplam 30 şube 40 öğretmen.1 öğretmen pozitif kapanan sınıf yok

Lise
Toplam: 14 şube
Uzaktan eğitim: 6 şube
Pozitif Öğretmen sayısı: 1 (ben)

15 şubeden 1 tanesi uzaktan eğitime geçti, 2 öğretmen de an itibariyle testleri pozitif çıktığından karantinada

Geri