Okulda en çok işinize karışan branşlar?

Kodla Büyü

Okulda en çok işinize karışan branşlar?

• İngilizce

Oy: 3 4.2%
  • Türkçe

Oy: 1 1.4%
  • Rehber

Oy: 1 1.4%
  • Matematik

Oy: 5 7.0%
  • Fen Teknoloji

• Sosyal Bilgiler

Oy: 0 0.0%
  • Görsel Sanatlar

• Beden Eğitimi

• Müzik

• Din Kültürü

• Teknoloji Tasarım

Oy: 4 5.6%
  • Sınıf

Oy: 9 12.7%
  • Müdür

Oy: 19 26.8%
  • Müdür Yrd.

Oy: 20 28.2%
  • Hizmetli :)

• Kullanılan toplam oy
    71
işe karışmanın bransla alakası yok kişilikle alakası var ama genelde sınıfçılar hele de formatörlük kursu almış olanları adamın başını sişiriyor

"bişey bilmeyenleri" ( :idea: ) müdür yard.yapıyolar..bizim başımızın etini yiyorlar.. :scared:

genellikle okulda boş oturanlar işimize burnunu sokar yada adam gibi sınıfında oturmayıp ders vaktinde bile sınıfından ayrılıp ortalıkta aylak aylak dolaşıp ona buna laf yetiştiren çok bilmiş edalarındaki sınıfçılar karışır. gerisi zaten işine bakar bakmayanıda pek sallanmaz.

valla işime karışan yok, karışan da sonuçların ne olacağını biliyor :)
Ama derdimizden en çok anlayan birileri var ki onlar da hizmetliler :lol:

hipopotam' Alıntı:
genellikle okulda boş oturanlar işimize burnunu sokar yada adam gibi sınıfında oturmayıp ders vaktinde bile sınıfından ayrılıp ortalıkta aylak aylak dolaşıp ona buna laf yetiştiren çok bilmiş edalarındaki sınıfçılar karışır. gerisi zaten işine bakar bakmayanıda pek sallanmaz.
:++:

Seçenklere Veri Kontrol Memurunu eklerseniz iyi olur.Onlarda çok karışıyorlar liselerde. :sleep:

Ben 7 senedir öğretmenim işime karışanı bırak yeltenen bile olmadı. Çok bilmişler benim yanıma uğramamış herhalde ya da diş göstermeyi bilmek mi gerekiyor nedir? Ben müdürümü bile bütün teknik konularda rahatlıkla ikna edebiliyorum. Açıklama yaparken nasıl bir dil kullanacağınız önemli bence. Bi de kendinizi meslekte geliştirin ki çok bilmişler nefes alacak ortam bulamasın. ok.kib.by

Diğer branşları ötekileştirmenin gereği yok.Çok gereksiz bir anket olmuş.Hangi branşlarla yardımlaşabilir,ortak işler yapabiliriz değilde nedense böyle ötekileştirme peşindeyiz...

aslında karışan yok ama isteği bitmeyen birkaç sınıf öğretmeni var :D

Geri