Okula Güvenli İnternete Geçme ile ilgili yazı gelmiş

Kodla Büyü

srpylmz

Site Gezgini
okulumuza internet aboneliğine güvenli internet özelliğinin tanımlanması ile ilgili yazı gelmiş bn tam anlayamadım istedikleri nedir

Re: okula yazı gelmiş

srpylmz' Alıntı:
okulumuza internet aboneliğine güvenli internet özelliğinin tanımlanması ile ilgili yazı gelmiş bn tam anlayamadım istedikleri nedir
Hocam başlığı "Okula Güvenli İnternete Geçme ile ilgili yazı gelmiş" gibi daha açıklayıcı bir şekilde değiştirip daha sonra yazıyı buraya ekleyebilir misiniz.

Okulda meb hattı dışında filtresiz hat kullanıyorsanız TTNET online işlemlerde aile, çocuk güvenliği gibi seçenekler var ona geçmenizi kastetmiş olabilirler.

Ttnet Online İşlemler menüsünden güvenli internet hizmetine girip "Aile Profili" veya "Çocuk Profili"ni aktif hale getirmeniz gerekiyor. İstediğiniz anda profiller arasında geçiş yapabilirsiniz. Ben şahsen Aile Profili seçtim. Diğerinde neredeyse hiç bir siteye erişemiyorsunuz.
Kolay gelsin.

unknownrealmman' Alıntı:
Ttnet Online İşlemler menüsünden güvenli internet hizmetine girip "Aile Profili" veya "Çocuk Profili"ni aktif hale getirmeniz gerekiyor. İstediğiniz anda profiller arasında geçiş yapabilirsiniz. Ben şahsen Aile Profili seçtim. Diğerinde neredeyse hiç bir siteye erişemiyorsunuz.
Kolay gelsin.
bende aile profili kullanıyorum iyi. çocuk profilinde her şey yasak.

cvplar için çok teşekkürler meb hattı kullanıyoruz o zmn bi işlem yapmama gerek yok :))

Geri