Okul Web Sitesine Resim Eklenmiyor?

Kodla Büyü

schweppes1907

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar okul web sitesine haber ekleyeceği ama her zaman eklenen resimler 2 gündür eklenemiyor acaba 2023 ile ilgili güncelleme mi yapılmadı yoksa başka bişey mi var çözüm bulan var mı

Evet hafta sonundan beri böyle. Giremedim haberi bir türlü siteye o yüzden. Şimdi kontrol ettim yine öyle.

Bende aynı sorununu yaşıyorum. Hafta sonu galeriye fotoğraf ekleme ve silme işlemi yapamadım.

Bugün iki haber attım sorun yoktu ama demekki şanslıymışım

Sorun devsm ediyor, destek bölümüne mesaj attık, tekrar deneyin mesajı gönderdiler, tekrar olmadı şeklinde mesaj gönderdim cevap bekliyoruz.

Arkadaşlar günaydın, sorunla ilgili websitesi arayüzünden destek bölümüne mesaj atalım. Konu pek dikkate alınmadı sanırım. Ben şimdi gönderdim. İnşallah düzeltirler.

Son düzenleme:
Ben de kaç saattir video yüklemeye çalışıyorum, videonun kendisi ile ilgili sıkıntı sanıyordum. Genel bir yükleme sıkıntısıymış o zaman.

Destek bölümüne ilettim durumu ama kısa sürede bir dönüş olur mu ya da bir çözüm bulunur mu bilmem.

Arkadaşlar cep telefonundan okulun sayfasına resim ve video yükleyemiyorum. Var mıdır bir çözümü?

Geri