okul web sitesi sıfırdan yapacam yardımcı olurmusunuz

Kodla Büyü

crazyman

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar şimdi sıfırdan okul web sitesi hazırlıcamda yalnız biraz tecrübesizim bu konu biraz ugrastıracak beni acemi birine ne önerirsiniz hazır okul web sitesi şablonları nasıl bulabilir nasıl kullanabilirim varsa hazır okul şablonu bana verirmisiniz bide nasıl hangi proğramda kullanacam onuıda detaylı anlatırmıısnız? acemişyiz idare edin:)

hocam joomlayı kısa sürede öğrenebilirsin joomla tema ile yaparsan güncellemen kolay olur

dreamwever biliosan bbnetteki hazır şablonları uyarlıyabilirsin. ayrıca kod kısmında da yardımcı olmaya çalışırız.

Benim aldığım bilgilere göre MEB her okula yönetim panelli şablon gönderecekmiş, bu yüzden ben de okul sitesini bekletiyorum...

glimmer' Alıntı:
dreamwever biliosan bbnetteki hazır şablonları uyarlıyabilirsin. ayrıca kod kısmında da yardımcı olmaya çalışırız.
dremweaver profesyonel olmasada biliyorum ama ugrasırsam dreamweaverda yaparım bakayım o hazır şablonlara :)

sen yap bana özelden de mesaj atabilirsin. bu hafta için söz veremem diil ama haftaya için yatdımcı olurum ok

tüm okullar aynı şablona dönecekse meb şablonuna yani onun kullanın derim

Geri