Okul Web Sitesi Kullanıcı Şifresi

Kodla Büyü

YusufULUCANLAR

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Okul Web Sitesi Kullanıcı Şifresinin günü doluyor. Yeni Şifre belirleme için kullanıcının mail adresine meb yeni mail göndermiyor.
Aynı problemi yaşayan arkadaş var mı? Paylaşan olursa sevinirim. Kolay gelsin hayırlı çalışmalar

Aynısı değil ama bir benzer sorunu geçenlerde yaşadım. Yer değiştirdiğim için eski okulumun sitesine oraya yeni atanan arkadaş için yeni kullanıcı tanımlamıştım. Defalarca şifre üretmesi için mail adresine link göndermeme rağmen arkadaş bir türlü mailine gelmediğini söylemişti. Mailler birkaç gün sonra topluca eline ulaşmıştı. Neden olduğunu çözemedim.
Ancak şu an sitelerde çalışma var sanırım siteler açılmıyor. Enteresan bir şekilde mebpaneller ise çalışıyor. Bundan kaynaklı bir gecikme yaşanıyor olabilir.

Mail gelmiyor hocalarım beklemeyin. Ben umudu kestim. Ancak il veya ilçe koordinatörüne telefonla ulaşın, o sizin için yeni şifre ayarlar.

Mail adresi meb uzantılı olması gerekiyor. Meb uzantılı değilse il milli eğitimden sizin için yeni kullanıcı tanımlamasını isteyebilirsiniz.

Geri