Okul Tuvaletlerinde Sigara içimini önlemek için ?

Kodla Büyü
idareciye bahçede sigaraiçen öğrencileri getirdim.
mdr yrd bana hocam bazı yerleri görmezden gel çocuklar tuvalette içmesin dediiiii...
hay ben senin zihniyetineeeeeee dedimmmmmm

Sayin ogretmen arkadaslar ve kendine gore kimin ogretmen olup olamayacagina karar veren degerli meslektaslarim dagda evliya olmak kolay buyrun sehir de evliya olunda gorek.kimse kimseyi kandirmasina gerek yok.laflarim laf sokmak icin hadsizlik icin de degil
Veli ogrenci idare ve milli egitim 4 lusu karsinizda buyrun meydan sizin dediginizi yapinda gorelim.karsiniza bir kac kisi dikilipte sana ne dediginde gorusmek uzere.
Cocuguna su benim arabadan emaneti alda gelele diyen veliler gorurseniz sasirmayin yada bakanliktan degerli boooyuuuuk lerimizden bir kac tane telefon gelirse idarenize ona da sasirmayin.Saygilarimla Allah sizin gibi meslektaslarimizin sayisini artirsin.

Re: Ynt: Okul Tuvaletlerinde Sigara içimini önlemek için ?

Allahtan başka hamisi ve Kefen den başka beklentisi olmayan idareci gerek. Adına liyâkat deniyor.

g.cetin.66' Alıntı:
Sayin ogretmen arkadaslar ve kendine gore kimin ogretmen olup olamayacagina karar veren degerli meslektaslarim dagda evliya olmak kolay buyrun sehir de evliya olunda gorek.kimse kimseyi kandirmasina gerek yok.laflarim laf sokmak icin hadsizlik icin de degil
Veli ogrenci idare ve milli egitim 4 lusu karsinizda buyrun meydan sizin dediginizi yapinda gorelim.karsiniza bir kac kisi dikilipte sana ne dediginde gorusmek uzere.
Cocuguna su benim arabadan emaneti alda gelele diyen veliler gorurseniz sasirmayin yada bakanliktan degerli boooyuuuuk lerimizden bir kac tane telefon gelirse idarenize ona da sasirmayin.Saygilarimla Allah sizin gibi meslektaslarimizin sayisini artirsin.
Sayın hocam. Kız öğrencinin burada yazamayacağım ahlaksızlığı sonrasında velisinin okula çağrılıp babanın "Benim namusumdan size ne" diyen veli de gördük. Biz bunlara ses çıkartmazsak okullar neye döner? Siz anne ya da baba değilsiniz sanırım. Burada yazılanları çocuğunuz olduğunda tekrar okuyun derim.

Yooo anne Babayım , dayıyım amcayım birçok yeğenim var ne yeğenlerimden şikayetçi gelen bir öğretmen idare gördük nede bir telefonla aranıp okula çağrılan akrabam var , yeğenlerimde okulda sigara içenler ya da kuralsızlık yapanlar konusunda ne öğretmenlerini nede okul idaresini suçladılar hep suçun o malum tayfalarda kesimlerde olduğunu belirtirler.

Geri