Okul sitesine bilişim Laboratuarımızın fotoğrafını eklesek?

Kodla Büyü

daimon45

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Yer değiştirmelerde okulun laboratuarı var mı yok mu sıkıntı çıkarıyor. Okula telefon edip cevap almaya çalışıyoruz. Okulun web sayfasında tüm öğretmenlerimiz kendi laboratuarlarının hatta okul içi dersliklerin, öğretmen odalarının vb.. fotoğraflarını da koysa okul hakkında daha aydınlatıcı olacağını düşünüyorum. Labı olmayan arkadaşlarda bu özellikle belirtmek için nasıl ders ortamında ders anlatıklarını gösteren fotoğraf koyarlarsa onları daha iyi anlama şansı bulabiliriz. Bu sayede tercih yapacak arkadaşlar daha bilinçli tercih yapabilir. Hatta bilişim laboratuarlarımızın durumlarını belirten bilgide ekleyebiliriz. Bazen labın olmasıda anlam ifade etmiyor. Mesela yan okulumda lab var ama bilgisayarların 2-3 tanesi çalışıyor. İlk yaptığım sitede bunları yapmıştım fakat mebweb e bir türlü ısınamadığımdan yeni sitede boşladım. 2 gün içinde kendi siteme bu fotoğrafları Okulumuz linki içerisine koymayı düşünüyorum. İnşallah diğer arkadaşlarımda bu konuda benim gibi düşünürler.

okul web sitelerinde okul istatistikleri kısmı doğru doldurulmuşsa;
http://okulmeb.com/ sitemiz üzerinden Genel Bilgiler/Bilişim Teknolojileri Sınıfı kısmından okulda BT sınıfı olup olmadığını öğrenebiliriz.

reklam için özür, ama kullanışlı bir özellik :)

Geri