Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Okul Sitenizin Hostinginden Memnun Değilseniz Okuyun

Konu, 'Xoops' kısmında omerbilgin tarafından paylaşıldı.

1. omerbilgin

omerbilgin Seçkin Üye Seçkin Üye

Satın almış olduğunuz hosting paketinin kalan süresi kadar ücretsiz hosting kampanyası;

Herhangi bir firmadan Faturalı bir şekilde hosting hizmeti almışsanız ve memnun değilseniz size http://www.centoshost.com dan kalan süreniz boyunca ücretsiz hizmet alma imkanını sunuyoruz.

Örneğin A firmasından 1 yıllık hosting hizmeti satın aldınız 3 aydır kullanıyorsunuz ve memnun değilsiniz. kalan 9 ay boyunca sizden ücret talep edilmeksizin 1 gb hosting paketini size sunuyoruz.

Eski sunucunuz Cpanelli ise taşıma işlemini de ücretsiz yapıyoruz. Diğer panellerde taşıma işlemi size aittir.

**Son geçerlilik süresi 15.01.2012 (Süre Uzatıldı)
    **Fatura örneğinin bize faxlanması veya tarayıp gönderilmesi gerekmektedir.
    ** Detaylı Bilgi için 03622344434
    ** Bu kampanya sadece 1 Gb hostingde geçerlidir. Üst paket talepleri için bizimle irtibat kurunuz.
    ** 1 yıldan daha fazla satın alınmış hizmetler bu kampanya dahiline girmez.

2. aakcakaza

aakcakaza Hiperaktif Üye Hiperaktif

Valla Ömer hocam iyiymiş bu olay;

ben yaklaşık 1.5 senedir centoshost u kullanıyorum, sukur hiçbir şikayetim yok.

teşekkürler, memnun olmayanlar için de güzel bir fırsat diye dusunuyorum.

3. okyanus41

okyanus41 Seçkin Üye Seçkin Üye

reseller paketlerde disk alanı sınırsız, trafik sınırsız, eklenebilen alan adı 20 adet :? o da sınırsız olsa muhteşemdi kesinlikle. diyelimki benim 30 sitem varsa ne yapacağım?

4. external

external Aktif Üye

okyanus41 hocamın sorusuna ilaveten ; Acaba sunucu özellikleri nelerdir ve 20 olan alan adı sınırlaması arttırılabilir mi?

5. Accipiter

Accipiter Seçkin Üye Seçkin Üye

servage.net ten alın hocam. valla kimse kızmasın ama yabancılara verdiğim para helal olsun. yıllardır yaşadığım sıkıntılardan sonra bir arkadaşımın vasıtasıyla servage'yi keşfettim. neler mi var:

* sınırsız site barındırma
    * 750gb web alanı
    * 7500gb trafik (yanlış okumadınız 7.5 tb)
    * sınırsız e-posta hesabı
    * 1000 MySQL veritabanı

aylık 6.35 euro.

1 yıldan uzun süredir tüm sitelerim burada. birçok sitem var. trafik derdim bitti. siteye ulaşılamıyor derdim bitti. velhasıl sitelerimle ilgili bütün dertlerim bitti...

6. cyberstar

cyberstar Aktif Üye

tüm sitelerin için sadece 6.35 euro mu ödüyosun hocam. hepsi için ayrı ayrı hesap mı alıyorsun.benim 10 a yakın sitem var. bilgilendirirsen sevinirim.

7. Metehan

Metehan Süper Üye Süper Üye

http://www.natro.com

Özellikler Sınırsız Alan
    Sınır Mail
    Sınırsız mysql (Diğer databaselerde sınırsız)
    Sınırsız Trafik
    Bir hostta 2 site barındırma.

Ben gayet memnunun. 7/24 online destek.... Tavsiye ederim.

8. Accipiter

Hayır ayrı ayrı değil hocam. Bütün sitelerim için sadece aylık 6.35 euro ödüyorum. 6 aylık dilimlerle ödüyorum. Yılda 2 kez ödeme yapıyorum. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Maalesef yerli firmalar bizi soyuyorlar. İnanın aldığım hizmetten son derece memnunum.

Eğer düşünürseniz indirim kuponum da var. Hem yeni kayıt olan için hem de referans olan için indirimler ve kolaylıklar sunuyorlar.

Kupon kodu: accipiter

9. samil

samil Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam servage.net'e baktım ama göremedim. Hangi paneli veriyor bunun yanında

10. Accipiter

hocam kendi panelleri var. cpanelden falan çok daha basit. bütün sitelerinizi o panelden yönetebiliyorsunuz. 10'dan fazla sitem var. eskiden birisinin ödemesini yapıyordum diğerinin ödemesi yaklaşıyordu, bir sürü kesintiler, site büyüse trafik derdi bilmem ne...inanın 10.000 tekilli sitem vardı bir kez kapanmadı servage.net'te. senelerce yerli firmalarda eziyet çektim. tarfik aşar ekstra ücret. bilmem ne sorunu olur site kapanır. yukarıda da yazdığım gibi bütün sıkıntılarım bitti çok şükür.

sadece biraz ingilizce gerekli. aslında google translate ile bile halledilebiliyor sorunlar. bu arada ticket sistemi mükemmel. birşey sorduğunuzda, danıştığınızda 5 dakikada cevap geliyor...

11. SilverMan

SilverMan Aktif Üye

Şirket hangi ülkede? Ödemeyi nasıl yapıyorsunuz acaba?

Hoşça kalınız.

12. omerbilgin

omerbilgin Seçkin Üye Seçkin Üye

İsteğe göre artırım yapılabilmektedir.

13. Accipiter

Hocam şirketin 4 ayrı yerde merkezi var: Almanya, İsveç, Amerika, Avustralya

Ben ödemeyi paypalla yapıyorum ama kredi kartlarıyla da ödeme yapılabiliyor. Çok ciddi ve güvenilir bir firma. Bu arada yukarıda özellikleri yazarken eklemeyi unuttum. Kayıt sırasında bir domain kaydetme hakkı da veriyor...

14. samil

samil Seçkin Üye Seçkin Üye

Cevabınız içim teşekkürler hocam. Lokasyonu seçme şasımız var mı? Bende ciddi ciddi yurtdışına taşınmayı düşünüyorum. Ben hostgatorden almayı düşünüyorum. Ping sürelerinin biraz daha uzun olduğu söyleniyor. Örnek bir sitenizi yazabilir misiniz?

15. Accipiter

hocam lokasyon konusunda sanırım yardımcı oluyorlar. ben sıkıntı yaşamadığımdan hiç gerek duymadım. örnek bir sitemi yazayım tabii. mesela bu son projem:

http://www.ingilizcesunu.net

16. aak

aak Süper Üye Süper Üye

Ben de şunu anlamıyorum. Mesela bazı firmalar sunulan tüm hizmetler aynı olmasına karşın kurumsal hostingle bireysel hosting için ayrı fiyat istiyo. Neden böyle bir şey yapıyo. Yani ben aynı hizmeti aldıktan sonra neden kurumsal hosting satın alıp fazla para ödeyeyim anlamadım

17. aakcakaza

Hocam siteniz meb hattında açılıyor mu? Öğrencilerime tavsiye etmek isterim.

18. Accipiter

valla hocam bir sıkıntı yok diye biliyorum ama belli olmuyor meb'in işleri. birkaç eğitim sitem daha var. nasıl oluyorsa zaman zaman engelleniyor bazen açılıyor. ama bu daha yeni bir site. sorun yok sanırım.

19. aakcakaza

@Accipiter teşekkürler.

20. Accipiter

ben teşekkür ederim hocam, sağolun.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal