Okul sitemiz nasıl olmuş? (Ayancık İnönü İlköğretim Okulu)

Kodla Büyü
klebsiella' Alıntı:
bayraklar neden hocam
Google translate çeviriye link vermiş :)

Hocam site fevkaledenin fevkinde olmuş :) O sohbet bölümü başınızı ağrıtabilir... Gözüme çarpan sorun yok...

Bu arada anket istatistik bölümü çok çok güzel, neyle yaptınız hocam o kısmı?

Hocam bir kaç detay dışında gayet güzel olmuş. Sohbet bölümüne gerek yok bence. Üstteki farklı dilde seçenekler için gerekli olanları koyarsanız daha iyi olur. Dil çeviricileri bannerin üzerinde uygun modül pozisyonu var ise orada olsa daha iyi olur. Ziyaretçi sayacının altındaki yazıları(ip,tarih vb. ifadeleri) modülden pasif etseniz daha iyi olur kanaatindeyim. Anket sorularının da eğitim veya okulunuzla ilgili olursa daha iyi olur. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Bu arada temanız nedir? Bilgilendirirseniz memnun olurum.Selamlar...

s_kajmeran' Alıntı:
klebsiella' Alıntı:
bayraklar neden hocam
Google translate çeviriye link vermiş :)

Hocam site fevkaledenin fevkinde olmuş :) O sohbet bölümü başınızı ağrıtabilir... Gözüme çarpan sorun yok...

Bu arada anket istatistik bölümü çok çok güzel, neyle yaptınız hocam o kısmı?

hocam o apoll bileşenidir.

karakartall' Alıntı:
Hocam bir kaç detay dışında gayet güzel olmuş. Sohbet bölümüne gerek yok bence. Üstteki farklı dilde seçenekler için gerekli olanları koyarsanız daha iyi olur. Dil çeviricileri bannerin üzerinde uygun modül pozisyonu var ise orada olsa daha iyi olur. Ziyaretçi sayacının altındaki yazıları(ip,tarih vb. ifadeleri) modülden pasif etseniz daha iyi olur kanaatindeyim. Anket sorularının da eğitim veya okulunuzla ilgili olursa daha iyi olur. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Bu arada temanız nedir? Bilgilendirirseniz memnun olurum.Selamlar...

Hocam söylediğiniz detaylar benimde değiştirmeyi düşündüğüm detaylar fakat yorum alarak bunu yapmak istiyorum.Sohbet bölümü çok sırıttığından zaten kaldırdım. Bu arada kadrolu okulum olsada 3 senedir meslek lisesinde görevlendirme olarak çalışıyorum 3 günlük bir çalışma fakat site ile çok ilgilendiğim söylenemez.Translate kısmını en kısa sürede dediğiniz şekilde search modül pozisyonunu editleyerek yapacağım. Kullandığım tema ise paradigm shift temasıdır.

myscream' Alıntı:
http://www.ayancikinonu.k12.tr/

içerik yönetim sistemi: joomla 1.5.x

Yorumlarınızı beklerim. Yorumlar için şimdiden teşekkürler.

hocam bu tema ücretli tema dimi. İnşallah warez kullanım değildir.

Geri