OKUL SİTEMİ NASIL YAYINLARIM

Kodla Büyü

bote46

Üye
ben okula site yaptım domain ve hosting almam gerekiyor mu. Nasıl yaynlamam gerekiyor lütfen yardım bekliyorum
teşekkürler

k12.tr şeklinde alman gerekiyor hocam. okul için aldığından bi belge de gerekiyor. ftp şifreni filan aldığın yer verir. oraya atarsın yayınlanır :) hosting için özele msj at yardımcı olurum...

hocam ilgilendiğiniz için teşekkür ederim kişisel web sitenizi de inceledim birde meb in web sayfasında k12 linki var oraya giripte yüklenebilirmiş sanırım o konu hakkında bilginiz varmı oradada şifre isteniyor o okul şifresi mi yoksa doamin aldığımız yerden alacağımız şifre mi
teşekkürler

hocam meb.k12.tr adresinde istenen kullanıcı adı ve şifre okulun mebteki kullanıcı adı ve şifresi.onu okulunuzdan öğrenebilirsiniz.oraya girişi yapdıktan sonra bir ftp programı yardımıyla o kısıma atabilirsiniz.eğer siteniz asp ve php ise mebteki adreste yayınlanamıyor
diye biliyorum.html ise olabiliyor.ben başka bir yerden k12 uzantısı ve alan aldım ve flashfxp programı yardımıyla alana attım ve yayınladım. :) .ama burada da domain ve hosting veriyorlar.sitenin yöneticilerine direk mesaj yazarsanız daha fazla yardımcı olabilirler. :)

okul siten HTML ise milli eğitimin kendi serverlarından verdigi 20MB alan ve bedava meb.k12.tr uzantılı domain için detaylı bilgiyi

http://bilgisayarbilisim.net/viewtopic. ... sc&start=0

bu konu başlığından inceleyebilrisin. anlasılmayan bi durum varsa sorabilirsin. siten php ,asp benzeri ve veritabanı destegine ihtiyacın varsa bizimle veya baska bir hosting hizmeti veren bi yerle iletisime gecersen yarıdmcı olurlar.

TEŞEKKÜR EDERİM AMA BEN MEB.K12.TR ADRESİNE GİRİYORUM HERZAMAN GİRDİĞİM ŞİFRE YANLIŞ DİYOR

Geri