Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

OKUL SİTEMİ NASIL YAYINLARIM

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında bote46 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. bote46

bote46 Üye

ben okula site yaptım domain ve hosting almam gerekiyor mu. Nasıl yaynlamam gerekiyor lütfen yardım bekliyorum
    teşekkürler

2. esal

esal Site Gezgini

k12.tr şeklinde alman gerekiyor hocam. okul için aldığından bi belge de gerekiyor. ftp şifreni filan aldığın yer verir. oraya atarsın yayınlanır :) hosting için özele msj at yardımcı olurum...

3. bote46

bote46 Üye

hocam ilgilendiğiniz için teşekkür ederim kişisel web sitenizi de inceledim birde meb in web sayfasında k12 linki var oraya giripte yüklenebilirmiş sanırım o konu hakkında bilginiz varmı oradada şifre isteniyor o okul şifresi mi yoksa doamin aldığımız yerden alacağımız şifre mi
    teşekkürler

4. hakanotuken

hakanotuken Süper Üye Süper Üye

hocam anlaşılan kimse bilmiyor

5. sbil

sbil Aktif Üye

hocam meb.k12.tr adresinde istenen kullanıcı adı ve şifre okulun mebteki kullanıcı adı ve şifresi.onu okulunuzdan öğrenebilirsiniz.oraya girişi yapdıktan sonra bir ftp programı yardımıyla o kısıma atabilirsiniz.eğer siteniz asp ve php ise mebteki adreste yayınlanamıyor
    diye biliyorum.html ise olabiliyor.ben başka bir yerden k12 uzantısı ve alan aldım ve flashfxp programı yardımıyla alana attım ve yayınladım. :) .ama burada da domain ve hosting veriyorlar.sitenin yöneticilerine direk mesaj yazarsanız daha fazla yardımcı olabilirler. :)

6. hakanotuken

teşekkürler

7. Hacker

Hacker Seçkin Üye Seçkin Üye

okul siten HTML ise milli eğitimin kendi serverlarından verdigi 20MB alan ve bedava meb.k12.tr uzantılı domain için detaylı bilgiyi

http://bilgisayarbilisim.net/viewtopic. ... sc&start=0

bu konu başlığından inceleyebilrisin. anlasılmayan bi durum varsa sorabilirsin. siten php ,asp benzeri ve veritabanı destegine ihtiyacın varsa bizimle veya baska bir hosting hizmeti veren bi yerle iletisime gecersen yarıdmcı olurlar.

8. hakanotuken

TEŞEKKÜR EDERİM AMA BEN MEB.K12.TR ADRESİNE GİRİYORUM HERZAMAN GİRDİĞİM ŞİFRE YANLIŞ DİYOR

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal