Okul Sitelerinizi DMOZ'a Gönderin (Sadece ANKARA/Çankaya)

Kodla Büyü

hasemrah

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Öncelikle herkese iyi paylaşımlar dilerim. Altta belirttiğim DMOZ dizin kategorisinin editörüyüm. Bu kategoriye yapılan tüm başvuruları inceliyor ve uygun gördüklerime onay veriyorum.

Eğer ANKARA ili Çankaya ilçesindeki bir okulda görev yapıyorsanız okulunuzun web sitesinin dizin için hazır olduğunu düşünüyorsanız, başvuru yapmanızın tam zamanı. Kısa sürede sitelerinizi inceliyorum, olumlu ya da olumsuz bir yanıt vererek sizleri bilgilendiriyorum.

Kategori : World: Türkçe: Bölgesel: Orta Doğu: Türkiye: Bölgeler: İç Anadolu: Ankara: İlçeler: Çankaya: Eğitim
Not 1: Lütfen, dizin kuralları ile uyuşmayan ve yeni sitelerinizi önermeyiniz.
Not 2 : Yanlış anlaşılmaları önlemek için şimdiden herhangi bir talebim bulunmadığını belirteyim. Başvuru sıranıza göre incelemeleri yapacağım. Lütfen, isteklerinizi özel mesaj ile değil konuya yorum yaparak belirtin ki yanlış anlaşılmalara yol açmayalım.
Not 3 : Elimden geldiğince, fırsat buldukça başvuran arkadaşlara forum üzerinden geri bildirim yapmaya çalışacağım. Lütfen uzun süre bakamazsam sitem etmeyin.
Not 4 : Yukarıda belirttiğim kategori dışında yardımcı olamam. Kategori dışı teklifler yapmayınız.

Geri