okul scripti arıyorum

Kodla Büyü

Şeref

Aktif Üye
Arkadaşlar aranıza yeni katıldım daha doğrusu katılacağım şu an kursa gidiyorum inşallah önümüzdeki eğitim yılında ben de formatör öğretmen olacağım okulun sitsini yapmaya başladım da elinde hazır okul scripti olan varmı asp ile yapılmış şimdiden teşekkürler

kardeş nasıl scrip istiyorsun? Açıkla bir. standartmı yoksa özel bir şeyler mi yapmak istiyorsun?

çok özel değil şöyle baktığın zaman göze hoş gelecek, üyelik sistemi olan, öğretmenler için not girişi vb. olan bir script..

İstersen aşağıdaki siteyi bir incele. Eğer işine yarayacak bir şey bulamazsan san kendi yaptıklarımdan verebilrim. Şu anda kendi kodlarım çok karışık olduğu için düzenlemem gerekiyor. Siteye bak sonra tekrar mesajlaşırız.
http://www.aspindir.com/

sağolun arkadaşlar bu siteleri daha önsede incelemiştim çok güzel okul scriptleri var ama onlar da paralı. ücretsiz olanlar da okuduğum yorumlara göre sürekli hata veriyormuş..

hocam denedim bazen resim upload yapamadım bazen üyelik bölümü çalışmadı bazende hiç açılmadı

statik html olsa ne olur? diğer istediğiniz eklentileri de js ile asp kodları ya da php kodları ile kullanabilirsiniz.

tdemirparmak' Alıntı:
statik html olsa ne olur? diğer istediğiniz eklentileri de js ile asp kodları ya da php kodları ile kullanabilirsiniz.

bence de arkadaşım kendini birden asp nin içinde boğma yavaş yavaş ilerle. hem kendi göz nurun bi başka olacaktır senin için....

Geri