Okul Müdürünün Yazılı Görevlendirmesi

Kodla Büyü

zeus2016

Üye
Arkadaşlar öncelikle ulu önderimiz ATATÜRK ü minnetle anarak konuya başlamak istiyorum.
Bir orta okulda bilişim öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Kadrom orta okulda. Haftada 1 gün dersim var. Diğer 4 gün meslek lisesindeki derslerde görevliyim. Okulum formatör olmamı istedi fakat ben kabul etmedim. Meslek lisesinde derse girmek istedim. Bu hafta okula uğradığımda okul müdürü bana Fatih Projesi akıllı tahtaların ve tabletlerin iş ve işlemlerini yürütmek üzere yazıyla görevlendirme yapmış. Böyle bir görevlendirme şekli varmı? Yorumlarınızı almak istiyorum.

Yeni bir gorevlendirme çeşidi çıkmış ek ders veriyorsa bundan sonra sizin Müdüre basvuralim.Valilik olur falan uzun sürüyor :lol:

o görevlendirme yazısını ilçe ya da il koordinatörüne bi sorun önce, durumunuzu anlatın.
yazıya resmi yazıyla cevap verin, btr yönergesini de ekleyerek bu iş ve işlemlerin btr öğretmeninin görevi olduğunu, btr olmadığınızı ders saatinizin yoğunluğunu, başka okulda 4 gün derse girdiğinizi, haftada 1 gün okula geldiğinizi yazın, verilen görevlerin zorluğundan ve zaman alacağından bahsedin, böyle bir görevlendirme yapamaz. ya da hiç uğraşmayın yazıyla filan, yapmayın işleri.

Söylese zaten yardım ederdim ama emrivaki yapınca bilmiyorum diyeceğim artık. Bize tamirci gözüyle bakmaktan vazgeçmiyorlar. Md.Yrd.na vereceği görevi bana vermek istiyor. Hangi vakitte bu görevi yerine getireceğimi söylesin birde. Demek ki valilik görevlendirmeleri gereksizmiş. :D

yönetmeliğe aykırı görev tanımlamaktan hakkınızda işlem başlatacağım diye yazı yazın siz de ona verin.müdürlük neymiş görsün. :+1:

Geri