okul için Digital fotoğraf makinesi tavsiye ??

Kodla Büyü

yes_im

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar, okulumuz için digital fotoğraf makinesi alacağız bütçemiz 300-350 tl civarı... acaba tavsiye edebileceğiniz ürünler var mı? şimdiden teşekkürler...

Alma hocam tüm fotolar sana kalır :) şaka bi yana alacaksanız DSLR bi makina almanızı tavsiye ederim. Biz de kompakt bir makina aldık ancak çok yetersiz kalıyor. biraz daha bütçe ayırıp kesinikle DSLR alın derim. 1100 TL civarlarında Nikon 3100 gibi alabilirsiniz.

yaklaşık bir hafta once canon a4000 serisini aldım. hem rahat taşınabilir hemde sarjlı... dediğiniz bütceyede uygun...

canon powershot sx150 yada sx160 al
okul için ideal bir alışveriş olur
eğer dilersen faturalı ve 2 yıl garantili kapıda ödemeli olarak yollayabilirim.

Bir fotoğraf makinesi vardı dedi müdür (Benim makine) Bende getirmiyorum
Okula alalım dedim bir daha açmadı konuyu.
Beklemedeyim.

Ooze' Alıntı:
Alma hocam tüm fotolar sana kalır :) şaka bi yana alacaksanız DSLR bi makina almanızı tavsiye ederim. Biz de kompakt bir makina aldık ancak çok yetersiz kalıyor. biraz daha bütçe ayırıp kesinikle DSLR alın derim. 1100 TL civarlarında Nikon 3100 gibi alabilirsiniz.
Ooze hocam bütçemiz en fazla 350 :(

craxx' Alıntı:
Bir fotoğraf makinesi vardı dedi müdür (Benim makine) Bende getirmiyorum
Okula alalım dedim bir daha açmadı konuyu.
Beklemedeyim.
hocam bende olmadığını biliyorlar :)

serkan60' Alıntı:
yaklaşık bir hafta once canon a4000 serisini aldım. hem rahat taşınabilir hemde sarjlı... dediğiniz bütceyede uygun...
teşekkür ederim hocalarım bu yazdıklarınıza bakayım :))

fuji finepix s2980 alabilirsin hocam kesinlikle bataryalı alma. pilli al batarya bitince makinede bitmesin.

xasi05x' Alıntı:
fuji finepix s2980 alabilirsin hocam kesinlikle bataryalı alma. pilli al batarya bitince makinede bitmesin.
hocam devamlı pili bitecek onu da karşılama işi bana kalır gibi geliyor...

hocam şarjlı makina mesele yedeği yok bilmem ne
ben okula bi şarj cihazı 4 tanede şarjlı pil aldım sorun çözüldü

Geri