Okul formatörlüğü bana geçince hakaret işittim :(((

Kodla Büyü

rumuz19

Aktif Üye
Sözleşmeliden kadroya geçen bilgisayar öğretmenlerindenim. İlimizde formatörlük görevlendirmesi yapıldı ve formatör görevi bana geçti. Benden önce okulda çalışan başka branştan formatör öğretmen arkadaş bugün o görevdeyken göreve talip olduğum için yaptığımın ne insanlıkta ne de dinde yeri olmadığını insanlıktan nasibimi almadığımı söyledi. Hala şoktayım :(((

Ben olsam Güler geçerdim kafaya takmaya bile gelmez. bence sizde takmayın. ne derlerse desinler hakkınız olan bir şeyi aldınız.

öyle şeymi olur ya branş öğretmeni varken başka branştan birisinin o alanda çalışması, saçmalamış takma kafana hocam...

madem o kadar meraklı arkadaş formatörlüğe biraz daha okuyup bilgisayar öğretmeni olsaymış böyle deseydiniz hocam altta kalmayın nasıl başlarsa öyle gider

shanexkr' Alıntı:
SALLA GEÇ İTİBAR ETME PARA MANYAĞI DEMEKKİ O KİŞİ. EK DERS PROBLEMİ VAR BELLİ Kİ

yok hocam kendiside başka okula görevlendirme formatör oldu. Belli ki okuldaki rahatı bozuldu diye düşünüyorum.
[color=#804040[color=#804040][/color][/color]

hamuş' Alıntı:
madem o kadar meraklı arkadaş formatörlüğe biraz daha okuyup bilgisayar öğretmeni olsaymış böyle deseydiniz hocam altta kalmayın nasıl başlarsa öyle gider

hocam ben bilgisayar öğretmeniyim öncelik bizim dediğimde bende formatörüm ben burda görevdeyken görevimi elimden alman insanlığa sığmaz dedi

İyi etmiş sayın hocam, suç o elemanda değil. Suç sözleşmelileri formatör olarak görevlendirmeyi red edip diğer branşlardan görevlendirmeyle formatör alan bakanlık. Bırakın 180 saat kurs almış olmasını kurs almayanlarında görevlendirildiğini gördük. Bu durumda bu hakareti yapan kişiye kızmayın, sizi o elemanla muhattap eden bakanlığa kızın.

başkasının hakkı olan şeyin üzerine yatmak da insanlığa sığıyormuymuş, sorsaydınız. Hayret birşey ya.

rumuz19' Alıntı:
hamuş' Alıntı:

hocam ben bilgisayar öğretmeniyim öncelik bizim dediğimde bende formatörüm ben burda görevdeyken görevimi elimden alman insanlığa sığmaz dedi
formatör olabilmek için kaç kaç yıl üniversite okumuş sorsaydınız hocam kendi yaptığına bakmadan bi de terbiyesizlik yapmış

hasari' Alıntı:
İyi etmiş sayın hocam, suç o elemanda değil. Suç sözleşmelileri formatör olarak görevlendirmeyi red edip diğer branşlardan görevlendirmeyle formatör alan bakanlık. Bırakın 180 saat kurs almış olmasını kurs almayanlarında görevlendirildiğini gördük. Bu durumda bu hakareti yapan kişiye kızmayın, sizi o elemanla muhattap eden bakanlığa kızın.

Evet hocam haksızlıklar taa o zamana dayanıyor. Ama seneye alsınlar görevlerini güle güle kullansınlar meslek lisesine geçecem inşallah.

rumuz19' Alıntı:
hamuş' Alıntı:

Hem hakkı olmayan bir görevlendirme alıyor, hem rahatını bozdunuz diye sizi azarlama cüretini gösteriyor. De get diyip geçersiniz hocam. Allasen :D

solomonte' Alıntı:
Sonraki mesajınızı okumamıştım. Bir de gene formatör olmuş bu kişi başka okula. Ne güzel memleket, ne güzel devlet!
yukarda tanıdıkları yada yalakalık yaptığı birileri vardır onun.

herkesin bu formatölükle alıp veremediği var anlaşılan.

bizde başka branşlara geçelim hak iddia edelim. bende şuan itibariyle çamura yatıyorum. :p matematik öğretmeni olacam bana ne bana ne :verymad:

hemde lise matematik, bir de üstüne fen liselerinde görevlendirilmek istiyorum. :idea:

uxexes' Alıntı:

bizde başka branşlara geçelim hak iddia edelim. bende şuan itibariyle çamura yatıyorum. :p matematik öğretmeni olacam bana ne bana ne :verymad:

hemde lise matematik, bir de üstüne fen liselerinde görevlendirilmek istiyorum. :idea:

sen de özel dersten nası para kazanılacağını iyi biliyon hocam haaaa :D

omd' Alıntı:
uxexes' Alıntı:

sen de özel dersten nası para kazanılacağını iyi biliyon hocam haaaa :D
tabi biliyorum hocam. formatörlüğü 3 e katlar. :idea:

Aynı Şartlarda bende varım...
Bilgisayar öğretmeni atandı . Ben başka okula formatör oldum.

2 yıl önce
Ama .........

Hoşbeşten sonra
Ben: Hocam formatörlük isteyecekmisiniz?
Bilg.Öğretmeni: Evet ama çekincelerim var biraz bu dönem istesemmi?
Ben : Hiçbir sıkıntı çıkmaz rahattır hocam isteyin bence...
Bilg.Öğrt: Hocam bu dönem siz devam etseniz bende ortamı bi tartayım idare diğer personel iş durumu. :wink:
Ben: Senin kararın ben devam edeyim o zaman bir dönem daha sen duruma göre kararını verirsin...

Adam olmak bütün mesele bu.............

beyaz24kartal' Alıntı:

2 yıl önce
Ama .........

Hoşbeşten sonra
Bilg.Öğrt: Hocam bu dönem siz devam etseniz bende ortamı bi tartayım idare diğer personel iş durumu. :wink:
Ben: Senin kararın ben devam edeyim o zaman bir dönem daha sen duruma göre kararını verirsin...

:++:

beyaz24kartal' Alıntı:

2 yıl önce
Ama .........

Hoşbeşten sonra

Hocam keşke herkes sizin gibi olsa

ben arkadan iş çevirme durumuna düşmemek için yanına gittim ve başvuracağımıda söylemiştim halbuki. Ama şu an okulda grevini elinden alan öğretmen pozisyonuna sokmaya çalışıyor beni.

oguzhanc' Alıntı:
:) syn hocam şahsen böyle düşünen biriyle aynı dini paylaşmadığınız için ve de aynı insani düşünceler içinde olmadığınız için bir fakirin karnını doyurup allaha şükredin :)
Adı verallahver
dini para
dili ekonomi
başkenti cüzdan
para birimi geçer akçe
nüfusu 1

hocam çok güldürdün beni :puhaha: :puhaha:

Zaman herşeyin ilacı hocalarım şu an yazdığınız güzel cevaplarla beraber kendimi çok daha huzurlu hissediyorum. Herkese tşk ederim.

rumuz19' Alıntı:
Sözleşmeliden kadroya geçen bilgisayar öğretmenlerindenim. İlimizde formatörlük görevlendirmesi yapıldı ve formatör görevi bana geçti. Benden önce okulda çalışan başka branştan formatör öğretmen arkadaş bugün o görevdeyken göreve talip olduğum için yaptığımın ne insanlıkta ne de dinde yeri olmadığını insanlıktan nasibimi almadığımı söyledi. Hala şoktayım :(((
si.....in ordan adımın ağzını mübarek gün bozuyorlar kusura bakmayın arkadaşlar ve adminler bu küfür etmezsem beyin kanaması geçireceğim sinirden :verymad: :verymad: :verymad:

Geri