Okul adına internetten alışverişi nasıl yapıyorsunuz

Kodla Büyü

sadbt

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar okul için 400tl kadar tutarlı internet alışverişi yapmamız gerekiyor. faturayı nasıl kestircez? siz nasıl yapıyorsunuz

Okul aile birliği adına kestiriyorum hocam. Okul aile birliği vergi no sunu fatura başlığını falan isterler. Onları verin, faturayı ona göre kesiyorlar.

Ayrıca okula alacağınız ürün için milli eğitim müdürlüğünden yazı alırsanız eğitime %100 destek kampanyası sayesinde vergiden muaf ürün alırsınız ve daha indirimli olur.
Okulunuzun vergi kimlik numarasını KBS sistemi üzerinden bulabilirsiniz. Faturayı firma adına kestirme işlemi yapıp firma adı ..... okulu okul aile birliği diye yazdırın. vkn yi kbs sisteminden alarak ekleyin. yalnız unutmayın ki bunların hepsini tefbis sistemi üzerine kaydetmeniz gerekmektedir.

Faturayı kapalı kesmelerini hatırlatın mutlaka hocam. Yoksa faturayı kullanamayabilirsiniz.

Ayrıca okula alacağınız ürün için milli eğitim müdürlüğünden yazı alırsanız eğitime %100 destek kampanyası sayesinde vergiden muaf ürün alırsınız ve daha indirimli olur.
Okulunuzun vergi kimlik numarasını KBS sistemi üzerinden bulabilirsiniz. Faturayı firma adına kestirme işlemi yapıp firma adı ..... okulu okul aile birliği diye yazdırın. vkn yi kbs sisteminden alarak ekleyin. yalnız unutmayın ki bunların hepsini tefbis sistemi üzerine kaydetmeniz gerekmektedir.
Tübitak Projelerinde de bu şekilde yapılabilir mi?

Geri