'Öğretmenler sınavlarda görev almasın' önerisi....

Kodla Büyü

blue123

Seçkin Üye
Seçkin Üye
'Öğretmenler sınavlarda görev almasın' önerisi hayata geçirilebilir mi?
http://www.memurlar.net/haber/235206/

güya ceza verirlermişte..ne cezası anlamadım ben bu olayı...artık lys de gis üzerinden istek yapılıyor ve biz görev almazsak herhangi bir sorumluluğu yok...memurlar.nette aklı sıra öğretmenlerin gözünü korkutuyor..sanki hükümetin basın açıklayıcısı olmuş bu site...

Evet aynen öyle Memurlar.net kendi başina bir açiklama yapamaz hale geldi. Anlaşilan o ki onu da sindirdiler.

Önce okula yazı geliyor sonra isteyen istemeyen diye imzalanıp yollanıyor.

Bu adamlar şaşırdı gönüllü seçtiğimiz şeyden bile ceza ile korkutuyorlar.

Bir öğretmen bu kadar şeye rağmen isterse ülkeyi dünya birinci yapsınlar yine de bunlara oy verir mi? Şaşırıyorum :?

memurlar.net korkyor sanırım tepkilerde..millet sizin sitede haberleşiyor diye kızmasınlar :puhaha: :puhaha:

Kabul edilmezse 1 gecede resen yaparlar.basima geldi cunku.baska bir yere gittim aksam telefon sinavda gorevlisin gel

ZATEN KPSS VE LYS BİZE GÖREV ZOR GELİR ÖNCE ÜNİVERSİTE KENDİ ELEMANLARINA DAĞITIYOR. SONRA MEB PERSONELİNE GÖREV GELİYOR. BURDA SBS ÖNEMLİ OLAN
ÖĞRETMEN 5 SAAT ( 38 TL ) ÜCRET ALIYOR
HİZMETLİ 55 TL
POLİS 55 TL
SORUMLULUK KİMİN ÖĞRETMENİN İŞİ KİM YAPIYOR ÖĞRETMEN SIKINTI OLUNCA KİM SORUŞTURMA GEÇİRİYOR ÖĞRETMEN .....
SABAH SABAH SABIR YA ALLAH

Facebook profilimizde paylaşalım arkadaşlar...

Ekli dosyalar

• MebSınavları2.jpg
    MebSınavları2.jpg
    280.1 KB · Görüntüleme: 647
cezxa olmaz. ama o sınavı verecek birileri elbette bulunur. ıspartadamı yapılacaktı bu..

kessin meslekten atar adamlar :)
hazır başbakanda sevmiyorken bizi, en ağır zulmü uygularlar :)

:) arkadaşlar kimse yazıyı tamamen okumamış anlaşılan. verilen ceza dedikleri şey: sınavda görev almayı reddedince bir daha görev verilmiyor.
Allah'ım ceza ya bak. Amacımız görev almamak zaten(şartlarını geçtim en azından tepki koymak için)

Keşke kimse görev almasa da okullara ve öğretmenlere sınav vermeseler.

Diğer memurların iş yerlerinde sınavı yapsalar.
Adaylar ; adliye koridorunda mübaşir ve zabıt katipleri, karakollarda polisler, hastanelerde hemşireler, camilerde imam ve müezzinlerin gözcülüğünde sınava girse okulların ve öğretmenlerin vazgeçilmez olmadığı görülür . Bu işi öğretmenler olmadan da yapabilirler :puhaha: :puhaha:

Memurlar net yorumlarımızı bekliyorlarmış. İşte yaptığım yorum.

Memurlar nette bu yazıyı kim yazmış bunu kim onaylamış merak ediyorum. Böyle yazılar gördükçe artık bu siteyi dikkate almamaya başlıyorum. Tamamen ilkokul seviyesinde ve kahvehanelerde bile konuşulmayacak bir düzeyde yazılmış bir yazıdır. Neymiş ceza verilirmiş hadi kabul etmeyin. Neymiş işin ucunda 70 tl varmış hadi kabul etmeyin de görüyüm. Bu şekilde öğretmeni aşağılayan bir yazıyı yayınladığı için bu site artık öğretmenlerin değil memurların sitesi olarak kalacaktır. Ve her geçen gün öğretmenlerin bu siteden neden uzaklaştığını dikkate almadığı şimdi daha iyi anlıyorum.

Buzkırıcı' Alıntı:
Kabul edilmezse 1 gecede resen yaparlar.basima geldi cunku.baska bir yere gittim aksam telefon sinavda gorevlisin gel
desin sınav günü gidersin acile cırcır oldum ne yapmamlazım dersin doktora olur biter.
bir ilaç verirler eczanden gider alırsın ondan sonra pikiniğine gider mangalını yakarsın s.et yaa alacağımız zaten 39 tl para o nud isteyen görev alacak olan alıyor vede 3-5 hafta sonra trink biledeğil.
ben istemeyecem almıycamda verirlerse sınav günü sevkimi alırım nah giderim.

Geri