Öğretmenin Farkı ....

Kodla Büyü

aslan0706

Süper Üye
Süper Üye
Öğretmenlere laf atan herkese bir günlüğüne gelip 20-30 kişiyi idare etsin.Sonra çıksın meydana oraya buraya laf atsın öğretmene.Öğretmen anne baba yarısıdır.Aneniz babanız ne kadar önemli ise öğretmen de öyle.Şimdi bir fidanı yetiştirmek mi önemli yoksa diğer şartlar mı?Kimseyi küçümsemiyoruz.Kimsede bizi küçümseyemez.Şükürsüz değiliz.Ancak yok sayan bizi ezen kaderimizle başbaşa bırakan her durumda sadece sorun olduğunda bizi gören insanlara ne demek lazım.Diyorum gelin arkadaşlar siz de biraz öğretmenlik yapın.Sonra kim konuşmak istiyorsa buyursun konuşsun.Herkes iyi bir yaşam standardına kavuşsun.Bunun için mücadele verin.Öğretmenleri aşağılamayı bırakın.Bi bakın Allah aşkına.Hangi meslekte insanlar daha çok yıpranıyor.Araştırmaları okuyun ve araştırma yapın.Zihinsel işler hiç bir şeye benzemez.PSİKOLOJİNİZ BOZUK OLDUĞUNA SİZ DEN VERİM ALINABİLİR Mİ.YA DA CANINIZ SIKKIN OLDUĞUNDA BEN EN İYİSİNİ YAPARIM DİYEN VAR MI?İŞTE BİZİM MESLEKTE TAMAMEN ZİHİNSEL VE VİCDANİ.HEM POLİS HEM DOKTOR HEM DE HEMŞİRE OLMAK ZORUNDAYIZ.HALA ÖĞRETMENE LAF ATAN VARSA O ZAMAN O HİÇ ÖĞRETMENİ OLMAMIŞTIR.YA DA SAYGILI BİRİSİ OLMAMIŞTIR.
Son olarak Hz.Ali "Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum" demiş.Biz köle istemiyoruz.Sadece huzur istiyoruz.Ve vicdanımıza hükmedilmesin istiyoruz.Biz sadece öğretmen olmak istiyoruz.Başka şeylerle bizi uğraştırmasınlar istiyoruz.
Biz öğretmeniz.Öyle bir vicdan var ki hapise girmesek bile vicdanımız 7/24 çalışır.
Biz öğretmeniz.Gelecek biziz.
Resimde olduğu gibi öğretmen herkese gelecek umut eden aktördür.

Ekli dosyalar

• asil.jpg
    asil.jpg
    32.4 KB · Görüntüleme: 474
Geri