Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Öğretmene yazın 5 hafta eğitim

Konu, 'Her Telden' kısmında amytis tarafından paylaşıldı.

1. amytis

amytis Aktif Üye

http://gundem.milliyet.com.tr/ogretmene ... efault.htm

Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, ”Bu sene, okul kapandıktan sonra 3 hafta süreyle ve eylül ayında okul açılmadan iki hafta önce toplam 5 hafta süreyle, haftada 36 saat olmak üzere 258 bin öğretmenimiz için eğitim programı tertip ediyoruz. Bunu her yıl yapacağız, hatta ara dönemlerde, hafta sonlarında yapacağız” dedi.

yemin ederim ............. demek istiyorum..zaten haziran sonunda ve eylül başında seminere geliyoruz biz, haberleri yok. yeni birşey gibi çıkarıyorlar. iyi iyi bu zamanlara koysunlar tabi eğitimlerimizi tatilimizi kısaltsınlar "zaten okuldayız bilmesin" onlar:DD
    vatandaşa hava yapıyorlar öğretmenin tatilini kısalttık diye.. :puhaha:

2. ares24

ares24 Seçkin Üye Seçkin Üye

Tüh be o tarihlerde tatile gidecektim çok üzüldüm bakan yine engel çıkardı bize.. Gülmekten ayy aayyy aaayy göbeğim çatlıyor galibaaaaaaaaaa.. Çattttttttttttttttttttttttttttttt :puhaha:

3. gzegen

gzegen Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

normal olan şeyleri yeniymiş gibi söylemiş ama kamuoyu rahatlar öğretmenlerin 5 haftası gitti diye. :++:

4. dioden

dioden Aktif Üye

arkadaşlar yapmak istenilen şey memurları halka ezdirmek, karşı karşıya getirmek. İş bırakma eylemi sonrası çok tepki aldım "çocuklar evde bırakacak yerimiz yoktu c.tesi yapsaydınız ya eyleminizi. çok çalışıyordunuz ya iyi tatil yaptınız." şeklinde gerekli cevaplar uygun şekilde verildi. uygunsuz olanlarda oldu tabi laf anlamazlara.

5. amytis

amytis Aktif Üye

batıyor millete yemin ederim. biz de ona göre okuyup öğretmen olduk çok istiyorlarsa kendileri de olaymış... ve nokta nokta..

6. Effective61

Effective61 Aktif Üye

7. theghost83

theghost83 Süper Üye Süper Üye

DURMAK YOK... YOLA DEVAM.... DİĞER SEÇİMDE % 70-80 ALMAZ İSE BİŞEY BİLMİYORUM.......

8. frt44

frt44 Seçkin Üye Seçkin Üye

amaç belli, bu yüzden sıradaki plan yürürlüğe konuldu.. Memurlar halkın karşısına çıkarılarak, linç edilecek daha sonra ise önce sağlık kurumları(üniversite hastaneleri devlet hastaneleri sağlık ocakları) özelleştirilecek.. Daha sonra ise sıra eğitime gelecek, böylece devlet sırtından büyük bir yükü atmış olacak.. Bütün bu yapılanlar sağlık eğitim tarım gibi kurumları özelleştirme uğruna yapılıyor.. Ancak bu saatten sonra hiç kimse buna dur diyemez.

9. karinca_52

karinca_52 Hiperaktif Üye Hiperaktif

zaten öyleydiki

10. unforgiven55

unforgiven55 Seçkin Üye Seçkin Üye

e konferans arkadaşlar bu sitedezaten 2 aydır başlıklar var 3 hafta hazirandan 2 hafta eylül ayından

11. bbayer

bbayer Seçkin Üye Seçkin Üye

Neremle güldüğümü söylememe gerek bile yok! :mrgreen:

12. 19siyaHBeyaz03

19siyaHBeyaz03 Seçkin Üye Seçkin Üye

TATİLİ ÖĞRETMENLERE LÜTUF GİBİ GÖSTERİYORLAR BİRDE.....SIKIYSA YAZIN GETİRİN ÖĞRENCİLERİ OKULA ÖĞRETMEN GELMEM Mİ DİYECEK OKULA.......... ÖĞRENCİYE VERİLEN TATİL..... OKULDA BOŞ BOŞ TUTACAK DEĞİL YA ÖĞRETMENDE TATİL OLSUN DENİP YAPIYORLAR..
    SANKİ ÖĞRETMENE TATİL OLDUĞU İÇİN ÖĞRENCİYEDE TATİL İMAJI ÇİZDİLER YANDAŞ MEDYAYA....
    TATİL YAPIP TA SANKİ 2 AY BODRUM-ALANYA YAPIYORUZ SANKİ BU MAAŞLA........
    NORMAL MEMUR GİBİ 20 GÜN İZİN VER.. MAAŞINI YÜKSELT O ZAMAN KAÇ KİŞİ İTİRAZ EDECEK.... AMA YOK YAPMAZLAR İŞLERİNE GELİYOR YILLARCA TATİLİ BAHANE EDİP MAAŞIMIZI EZDİLER BİZİM..............
    BEN NORMAL MEMUR GİBİ 20 GÜNE RAZIYIM......... ADAM AKILLI MAAŞ VERECEKSE ... EN AZINDAN 20 GÜN GERÇEK TATİL YAPARIM... EVDE OTURMAM..

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal