Öğretmenden temiz :)

Kodla Büyü
leon fr güzel bir araba fakat dsg alacaksan +2 yıl garanti uzatmayı tavsiye ederim hakkında hayırlısı olsun hocam.

Teşekkürler arkadaşlar ama piyasa çok durgun bu aralar.
Tutulan bir araç çabuk satarım dedim ama yanıldım sanırım.

leon ben de düşünüyorum , hiç kullanmadım 65 bin e kadar bütçem var leon kullanıcıları önerir mi?

aynenbadi' Alıntı:
leon ben de düşünüyorum , hiç kullanmadım 65 bin e kadar bütçem var leon kullanıcıları önerir mi?

Hocam forumları okudum kullanıcılar ile konuştum Fr 140Hp 250tork modeli için performansı harika.

hocam hayırlı satışlar..bende aracımı satılığa çıkardım Honda Civic otomatik--arayan soran tek tük...onlarda ölü fiyat öneriyolar...cidden piyasa çok durgun...Fiyatlar da yüksek ama alan yok...bakalım kısmet...inşallah istediğiniz fiyata satarsınız..

hocam yanlis anlama ama senin arabanin aynisi siyahi 100.000 de tuplusunu 900 tl hasar kayitlisini ogretim gorevlisinden ordu fatsadan arkadasimiza 42.000 tlye aldik geldik otomatik vites sanroof vb.hersey seninki ile ayni...yani demem o ki piyasa durgun degildir belkide

g.cetin.66' Alıntı:
hocam yanlis anlama ama senin arabanin aynisi siyahi 100.000 de tuplusunu 900 tl hasar kayitlisini ogretim gorevlisinden ordu fatsadan arkadasimiza 42.000 tlye aldik geldik otomatik vites sanroof vb.hersey seninki ile ayni...yani demem o ki piyasa durgun degildir belkide

Hocam sende yanlış anlama da aynı arabadan bahsetmiyoruz farkındasındır sanırım. Aynı diyorsun ama tüplü diyorsun.

benzinli - dizel farkını üzerine koydukmu benim arabam 46000 e ucuz o zaman !

ilkayla' Alıntı:
g.cetin.66' Alıntı:

Hocam sende yanlış anlama da aynı arabadan bahsetmiyoruz farkındasındır sanırım. Aynı diyorsun ama tüplü diyorsun.

benzinli - dizel farkını üzerine koydukmu benim arabam 46000 e ucuz o zaman !
hocam çok özür dilerim ben 2007 civic satan hocam demiştim o sözleri.konu altında olunca yanlıs anlasılmıs

ben sattım ama gerçekten aracı ölücü bi kaç kişi dışında çok az kişi aradı...toplasan en fazla 5 kişi aramıştır ki 2 si düz 40 a bırakır mısın demek için aramışlardı(--- istediğim 44500 --)...
geri kalanlar samimiydi ama bütçeleri el vermedi....
sizde durum nedir hocam?? gerçekten daha önce piyasası az -mitsubishi colt aracımı ki yaklaşık 6-7 hasar kaydı vardı- satarken bile bu kadar zorlanmamıştım..

spider23' Alıntı:
ben sattım ama gerçekten aracı ölücü bi kaç kişi dışında çok az kişi aradı...toplasan en fazla 5 kişi aramıştır ki 2 si düz 40 a bırakır mısın demek için aramışlardı(--- istediğim 44500 --)...
geri kalanlar samimiydi ama bütçeleri el vermedi....
sizde durum nedir hocam?? gerçekten daha önce piyasası az -mitsubishi colt aracımı ki yaklaşık 6-7 hasar kaydı vardı- satarken bile bu kadar zorlanmamıştım..

Aynı durum bende de geçerli hocam.
Ölücüler 40 veriyor.
Bu kadarcık param var diyenler 42 veriyor.
Bazıları o aracı pazarda 42-43 e satıyorlar diyor.
" bende de opel astra 2005 twinport vardı bundan önce 1 haftada satmıştım 2011 de :) "

Hocam 29 nisan 2009 kaza tarihi. 2009 Temmuz oncesi oldugu icin 2009 olmaz mi. Yada ruhsatta ilk tescil tarihi ne yaziyor. Birde ozelden msj attim okumadiniz galiba

kardeşim 60 bine 2011 mercedes alacağını söylediğinde sitem etmiştim 5 yaşındaki arabaya o para verilir mi diye,ama bu ilanları görünce iyi yapmış aferin benim kardeşime:)

Mr.Spermata' Alıntı:
kardeşim 60 bine 2011 mercedes alacağını söylediğinde sitem etmiştim 5 yaşındaki arabaya o para verilir mi diye,ama bu ilanları görünce iyi yapmış aferin benim kardeşime:)

o arabanın modelini öğrenebilirmiyim hocam ?

Bende isterim arabamı daha uyguna satayım hatta aldığım fiyata satayım.
Sonuçta bende araba almak için satıyorum. Ucuza satıp cebimden ekstra ödemek tebessüm ettiriyor şimdi :D

Geri