ogretmen maaslarina zam geldi

Kodla Büyü
okumuşsun öğretmen olmuşsun (öyle varsayıyorum) daha da konu açmayı öğrenememişsin ayıp yaw....
özet: haberde Belarusta öğretmen maaşlarının 2,4 milyon belarus rubeli olduğu söyleniyor... doktor 3 milyon...

1.00 TRY = 4,743.79 BYR
Turkish Lira ↔ Belarusian Ruble

2,4 milyon BYR= 505 TRY

Siteyi nasıl açtınız. Benim Bitdefender siteyi bile açtırmıyor. :lol:

Bitdefender bile anladı demek ki gereksiz ve ilgisiz olduğunu. :lol:

Bu nickli insanın Kasım ayından beri az sayıdaki toplam mesajlarını incelemenizi istiyorum sayın SİTE YÖNETİCİSİ. Gereksiz ve tahrik edici yorumlarını göreceksiniz.
Milli Eğitim Bakanlığından aldığı öğretmen kimliğinin bir fotokopisini ASLI GİBİDİR onaylatılmış olarak bizimle paylaşsın, aksi durumda 18 yaşından küçük olmasını varsayalım ve velisi ile iletişime geçilsin.
:wink:

bence öğretmene zam yerine daha fazla kesinti olmalı. 850 bin meb personeli var lakin bize her yapılna yarrabi şükür diyende büyük bir kesim var. öğretmen kendi menfaatini aramaktan aciz. öğretmen milleti adam olsa eğitim bir sen yetkili sendika olmazdı. bu yaz yine pazarlık var peki bu iki senelik yapılacak olan pazarlığı kimler yapacak. %3 verip milletede %17 zam verdik diyecekler. bu millet bizemi inanır yoksa başbakan mı?

Geri