öğrenim özrü başvuru hatası!!!

Kodla Büyü

bilisimci61

Süper Üye
Süper Üye
"Orta Öğretim Alan Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans Programına devam edenler öğrenim durumu özründen başvuru yapamazlar
Özel öğrenci durumunda olanlar başvuru yapamazlar! "

bu ne arkadaşlar benim böyle bir durumum olmamasına rağmen başvuru formunu kaydedemiyorum! :? :cry: ne yapacam şimdi...

sizdede böyle bi yazı var mı ben formu hiç doldurmadanda varmış bu yazı yeni farkettim sizde?

bilisimci61' Alıntı:
"Orta Öğretim Alan Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans Programına devam edenler öğrenim durumu özründen başvuru yapamazlar
Özel öğrenci durumunda olanlar başvuru yapamazlar! "

bu ne arkadaşlar benim böyle bir durumum olmamasına rağmen başvuru formunu kaydedemiyorum! :? :cry: ne yapacam şimdi...
hocam meb seni özel öğrenci seçmiş :)

o yazı herkeste var.sorun yok yani

ama ben tercihleri doldurup kaydet dediğim zaman kaydetmiyor, ben buna bağlamıştım sebep olarak o zaman o neden kaydolmuyor :? offff

bilisimci61' Alıntı:
ama ben tercihleri doldurup kaydet dediğim zaman kaydetmiyor, ben buna bağlamıştım sebep olarak o zaman o neden kaydolmuyor :? offff
aynı sorun bende de var, terchleri yapıyorum üstteki kısımları da dolduruyorum ama kaydetmiyor. aynı sorunu birkaç arkadaşım daha yaşamış, demek ki sistemde hata var ama ne zaman düzelir acaba?

Arkadaşlar sistemde bir hata yok. Öğrenim durumunu gösterir belgenin tarihi 26 Temmuz dan sonra olacak. Yani başvuru tarihinden sonra. Buna dikkat edin. Aynı hata bende de vardı yeniden belge aldım, problem kalmadı. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

hata ne zaman düzeltilir acaba arkadaşlar. yarın son gün. umarım bir problem çıkmaz

Geri