Öğrenciye yanlışlıkla öğretmen tableti verilmesi

Kodla Büyü

only61

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
arkadaşlar bir yanlışlık yapıp öğretmen tabletini öğrenciye verdik...şimdi sistemden düşürmek istiyoruz ama nasıl olacak bilen var mı?

Merhaba arkadaşlar,
Yeni konu açmak istemedim sorumu buradan sorayım. Görevlendirildiğim okula ilk dönem tablet gönderilmiş ve idare bu tabletleri öğretmen öğrenci ayrımı olmadan rastgele dağıtmış.
1- Tablet kutusu hiç açılmadan öğretmen mi öğrenci mi tableti olduğunu nasıl anlarız? Kutu ve içeriğini inceledim herhangi bir ayrım göremedim. Bu ayrım tabletin içindeki V-Sınıf uygulamasına göre mi yapılıyor?
2- Şimdi yanlış dağıtılan tüm tabletleri toplayıp il koordinatörü ile sistemden düşeceğiz ve yeniden doğru bir şekilde dağıtacağız ama öğrenci tabletleri biraz yıpranmış ve aksesuarları eksik bu şekilde geri toplasak sıkıntı olur mu?

etap 5lerde kutu üzerinde öğretmen diye etiket var etap 4 lerde klavye olanlar öğretmen tableti ayrıca pybs'den de seri numarasına göre öğrenci mi öğretmen mi bakabilirsin

offspring001' Alıntı:
etap 5lerde kutu üzerinde öğretmen diye etiket var etap 4 lerde klavye olanlar öğretmen tableti ayrıca pybs'den de seri numarasına göre öğrenci mi öğretmen mi bakabilirsin
Sağolun hocam.

Ayrıca tab 5 lerde öğretmen tabletinde playstore var öğrenci tabletinde yok. Gerçi birçoğu yazılımsal olarak tableti sistem dışına çıkarıp playstore yüklemiş olabilirler.

boteakif' Alıntı:
Ayrıca tab 5 lerde öğretmen tabletinde playstore var öğrenci tabletinde yok. Gerçi birçoğu yazılımsal olarak tableti sistem dışına çıkarıp playstore yüklemiş olabilirler.
Tablet kaydı yapılmadan içindeki uygulamaları göremedikleri için o şekilde bir ayrım yapmamışlar. Kutunun üzerindeki etikete dikkat etmeden dağıtılmış.

arkadaşlar sorunu şu şekilde çözdüm....tableti pybs üzerinden garantiye gönderdim ve öğrenci yazılımını yüklemelerini not ettim....tabletler geri geldi ve sorun çözüldü haberiniz olsun...

Geri