Öğrenci çağırma uyarı sisitemi

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar merhaba.
Nöbetçi öğrenciyi hangi sınıfa çağırır isek nöbetci öğrencinin doğru yere gideceği bir sistem arıyoruz.

Okulunuz 5 katlı

Zemin .katta nöbetci öğrenci var (
1. Katta müdür
2. Katta müdür yardımcısı
4. Katta ise Bilişim sınıfı var.

Bu durumda bir butona basıldığında nöbetci öğrenci nereden basıldığını bilecek ve oraya gidecek bir sistem tavsiyesi lazım.
Kullandığınız cihazlar var mı. Wireless bağlantısı kurabilen olabilir. Android tabanlı olabilir. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Her katta 1 nöbetçi öğrenci bulundurmayı düşünmüyorsunuz sanırım...

okulda ders esnasında nöbetçi öğrenciyi sınıftan alamazsınız. öğrencinin başına birşey gelse merdivenlerden inerken çıkarken yada herhangi birşey nasıl hesap vereceksiniz.
sadece teneffüslerde nöbet tutarlar.oda ne kadar işinize yarar tartışılır

okulda ders esnasında nöbetçi öğrenciyi sınıftan alamazsınız. öğrencinin başına birşey gelse merdivenlerden inerken çıkarken yada herhangi birşey nasıl hesap vereceksiniz.
sadece teneffüslerde nöbet tutarlar.oda ne kadar işinize yarar tartışılır
http://ogm.meb.gov.tr/www/mill-egit...lmasina-dair-yonetmelik-yayimlandi/icerik/801
Öğrenci nöbetleri MADDE 33- (1) Öğrencilerin görev ve sorumluluk bilincini geliştirmek, okulun yönetim işlerine yardımcı olmalarını sağlamak amacıyla öğrencilere nöbet görevi verilir. Ancak öğrencilere personelin yapması gereken, bedeni çalışmayı gerektiren, eğitim ve öğretimle ilgisi bulunmayan görevler verilemez. Nöbet yerleri, nöbet günleri, nöbetin başlama ve bitiş saatleriyle nöbetçi öğrencilerin görevleri okul yönetimince belirlenerek duyurulur. (2) Nöbetçi öğrenciler, nöbetçi öğretmene, nöbetçi müdür yardımcısına veya okul müdürüne bilgi vermek şartıyla yazılı ve uygulamalı sınava girerler. Öğrencilerin nöbet tuttuğu günler devamsızlıktan sayılmaz. Pansiyonlu okullarda (Ek ibare:RG-12/7/2019- 30829) ara tatil, yarıyıl ve yaz tatili dışındaki hafta sonu ve diğer tatil günlerinde de nöbet görevi verilebilir.

Nöbetçi öğrenciye telsiz telefon vererek iletişim sağlamayı deneyebıilirsiniz

Geri