office 2007 kurulumu hatası?

Kodla Büyü

donmezz87

Aktif Üye
arkadaşlar office 2007 kurmaya çalışırken bir uyarı alıyorum.
bu sürüm var, ya da yükseltilemiyor gibi birşeyler yazıyor uyarıda, ve daha ileriye gidemiyorum.
bilgisayarda 2003 kurulu ama sorun olacağını sanmıyorum, çünkü daha önce 2000 olan bilgisayara 2007 kurdum.
yine de acaba sorun bunda mıdır diyerek 2003 ü sildim bilgisayardan ama aynı hatayı aldım.
ne yapmam gerekiyor
yardım eder misiniz?

hocam dosyaları tamamen kaldıran programlar var adı aklıma gelmiyor şuan ..onlarla tamane kaldırın ...illa bir kök dizin kalmıştır. sitede o program var

teşekkür ederim hocam ama neden yüklemiyor
benim takıldığım bu
benim evde 2000 var, bir de 2007 kurdum
tıkır tıkır çalışıyorlar

buna neden kurulmuyor?

Bilgisayar aynı programı 2 kere kurmaz tekrar kurmak istediginizde ya onarma özelliği varsa onarımmı yapayım diye sorar yoksa aynen sizdeki hata mesajını vererek program zaten var der.Demekki siz 2007 kurmaya çalışmışsınız ya da kurulum yaparken yarıda kaldı hala bilgisayar kurulu olduğunu sanıyor.Sorunun temiz çözümü işletim sisteminizi baştan kurmak ve daha sonrasında Office 2007 yi kurmak...

karinca_52' Alıntı:
hocam dosyaları tamamen kaldıran programlar var adı aklıma gelmiyor şuan ..onlarla tamane kaldırın ...illa bir kök dizin kalmıştır. sitede o program var
karınca hocam bana bu programlardan önerebilir misin?program ekle kaldırda bir tek 2003 görünüyor, onu kaldırdım ama hala aynı uyarıyı veriyor bilgisayar :?
bendekinde hiç böyle bir sorun olmadı, elimdeki 2007 setup ı da düzgün çalışıyor :eek:

Geri