nss 9,02 çok acil

Kodla Büyü
Arkadaşlar labda daha önce 7.01 versiyonunu kullanıyordum.Şimdi 9.02 yi öğretmen bilgisayarına yükledim.Öğrenci bilgisayarlarının hepsini gördü.(7.01 leri öğrenci pclerinden kaldırmamıştım)Sorum şu:
Bu şeklide kalsın mı?Yoksa öğrenci pclerinden 7.01 leri kaldırıp 9,02 yi yükleyeyim mi?
İlgilenecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.Hepinize kolay gelsin.

umitbozkurt8' Alıntı:
Arkadaşlar labda daha önce 7.01 versiyonunu kullanıyordum.Şimdi 9.02 yi öğretmen bilgisayarına yükledim.Öğrenci bilgisayarlarının hepsini gördü.(7.01 leri öğrenci pclerinden kaldırmamıştım)Sorum şu:
Bu şeklide kalsın mı?Yoksa öğrenci pclerinden 7.01 leri kaldırıp 9,02 yi yükleyeyim mi?
İlgilenecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.Hepinize kolay gelsin.

güvenlik kartlarını devre dışı bırak (varsa) bütün öğrenci bilgisayarlarını administrator kullanıcısı ile aç netsupport school 9,02 nin öğretmen versiyonunda bulunan deploy yazan bir program var onu aç o şekilde hepsini görerek yükselt tüm öğrenciler de 9,02 olsun. yok deploy u kullanamam diyorsan tek tek yükselt ben hepsini yükselttim ve çok memnunum.

Örneğin konuyu anlatırkan (show ile) bazı kısayol tuşlarına basıyorsun hemen kullanıcılarda hangi kısayol tuşuna bastığın gözüküyor.

MSN kayıtlarına bakıyorsun. kim kiminle ne konuşmuş (BBG gibi :) )

Yazıcı yönetimi mevcut öğrencilerin istedikleri belgeleri senin iznine göre bastırabiliyorsun.

USB disk, Disket ve cd-rom ların kontrolü sende oluyor blakla dediğin anda hepsi bloklanabiliyor.

Uzun lafın kısası bence yükselt değer.

aktivasyon problemi

netsupport 9.2 kurarken seri numarası yazmak yeterli olmuyor.Belli bir süre sonra(genelde 1 ay) Netsupport Tutor(öğretmen modülü) kurulu bilgisayar aktivasyon numarası istiyor. Ekteki dosyada hem seri numarası hem de aktivasyon üreten patch dosyaları mevcut..

Sitemizde yasal olmayan link ve programların yayınlanması yasaklanmıştır.

lütfen uyarıyı dikkate alınız..

yukarıdaki activasyonu çalıştırdığımda "no valid size" hatası veriyor ve program çalışmıyor. yardımcı olur musunuz.

arkadaşlar ben aranıza teni katıldım. bir sorum olcaK sizlere ben nss 9.02 yi kuruyorum ancak serial no istiyor.arkadaşlar koymuş ama kaldırmışlar.nerden bulabilirim ben bu serial ı?

Geri