notebook 2 tane hardisk kulanımıyla ilgili

Kodla Büyü

yiğitmert

Üye
merhaba ben arrnıza yeni katıldım çok bni bilgim yok ama yapmak istediğim şey grundıg 1010 160 gb lık bir notebopok um var yeni bir hardisk almak istiyorum tak çıkar mı yapayım yoksa ikisini birbirinden bağımsız kulanabileceğim bi sistem var mı yani iki hardiskide kullanmak istiyorum ama ikisi birbirinden bağımsız olacak nasıl yapılacağınıda biliyorum hatta bitanesini 40 gb falan varsa piyasada ondan alıyım diyorum uyum gösterirmi bilgilkendiri,seniz çok sevinirim yani makine aynı ama iki farklı cihaz istyiyorum birbirinden tamemen bağmsız

notebook lara sadece 1 hdd bağlanır. (en azından ben 2 tane bağlanan model görmedim/duymadım) 2. hdd nizi usb girişten harici olarak kullanmaktan başka çözüm yok. 2. hdd'niz usb den bağlanacağı için uyumsuzluk sözkonusu olmaz.

evet olabilir ama ikisi birbirinden bağımsız mı oluyor yani dışardan taktığım hd bilgisayarıon içindeki hd den bağımsız mı yoksa önce bilgisayarın içindekine bilgileri depolayıp sonra yedek hd ye aktarıyorolabilir mi

yiğitmert' Alıntı:
evet olabilir ama ikisi birbirinden bağımsız mı oluyor yani dışardan taktığım hd bilgisayarıon içindeki hd den bağımsız mı yoksa önce bilgisayarın içindekine bilgileri depolayıp sonra yedek hd ye aktarıyorolabilir mi
bağımsız

peki ben bu notebookun içindeki hd yi usb girişinden kulanıp bilgsyar içine yeni bir hd taktırabilirmiyim içindeki hd yi nasıl seyyar kulanım için gerekli hale getirebiliyorlar veya getirebiliyorlar mı birde 160 cb hd niğn fiyatı nekadar dır bi bilginiz var mı ve nereye yaptırabilirm

Geri