Note 5 mi? A7 2016 mı?

Kodla Büyü

bilisim_09

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Telefon alıcam fakat karar vermedim. Bu telefonları kullananların fikirleri nedir acaba? Ya da bu kılasmanda başka telefon önerisi olan varsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Note 5 fiyati 2000tl. A710 fiyati 1600tl. Butcen hangisine uyarsa. Bende tel bakiyorun bu aralar. LG G4 alicam galiba. Ama A710 da cok şık telefon tasarim harika.

Kafama şarj süreleri takılıyor. Birde a7 nin daha önceki modeli pek beğenilmemiş. Bu modelde iyileştirmeler nasıl acaba.

geçenlerde teknoloji mağazalarını dolaştım. A7 yi biraz inceledim...Çok ince tasarlanmış ama çok çıtkırıldım bir havası var..sanki hemen kırılıp bozulacakmış gibi bir hava veriyor...samsungtan uzak dururum her zaman...note serisi hariç tabi...
eğer ikisi arasında kaldıysan kesinlikle note 5 daha iyi bir tercih olacaktır.

eğer tercihin ikisi arasında ise ve fiyat olarak sorun yoksa kesinlikle note serisi. samsung marka telefon alacak olsam note serisi dışında almam. kardeşime note2 aldırdım 3 senedir kullanıyordu geçen hafta note5 almış bugün gördüm başka arkadaşıma da aldırdım aynen o da çok memnun. note serisi telefonları bir sene sonra şişiyor gibi samsungda. tabi ki elektronik işi biraz da şans işi. ben nisanda çıkacak general mobile gm5 plus ı bekliyorum. eşime z5 premium aldım ama kendime telefon alana kadar ben kullanacağım telefon çok güzel onu da düşünebilirsin. eşimde iphone 5 var ama o da ios kullanmak istemiyor benim gibi.

Geri