norm fazlası-tayin

Kodla Büyü

gokceb

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaslar, 2 kasıma kadar norm fazlası öğretmenlerin tayin istemesi ile ilgili yazı var eskisehir.meb'de... mebbisime bakayım dedim, ama yok o da acılmıyor, ne saçma istir ya bu :(

buarada bos okullar da acıklanmadı, gerci bos okul olacagını da sanmıyorum ya...

Ben de norm fazlasıyım. Yazıyı eklemeniz mümkün mü? Ya da sayı ve tarihini yazar mısınız? Ankara dayım ama böyle bir yazı görmedim... :(

Yazı geldi ama okulların listesi hala yayınlanmadı. Yarın son gün, neyi bekliyorlar anlamadım. Kimsenin doğru düzgün birşey bildiği de yok. Dönem ortasında atama mı yapılır, iyice oyuncağa çevirdiler bizi ya...
Lütfen konuyla ilgili bir bilginiz varsa paylaşın...

hatayada aynı yazı geldi yine norm fazlasıyım tercihte bulunmasak resen atarlarmı?

5 tercih hakkı verirler, bunlardan birine yerleşemezseniz resen atarlar... aylar öncesinden bir başlık açmıştım tehlikenin farkındamısınız die, o tehlike geldi işte

hocam malesef tercihte bulunmasanız da resen atanıyorsunuz.birçok öğretmen görevlendirme çalıştığı için böyle bir düzenleme yapılıyor.birçok ilde yapıldı.yapılmayanlarda da yapılacak...

eskişehirdeki yazıda tercihte bulunmayalnlar il içinde atanacak diyor ama il içinde sadece ilçelerde boşluk var bilmiyorum ne olacak

Eskişehir MEM;
Norm Kadro Fazlası Öğretmenlerle ilgili olarak;
1-Başvuru tarihi 08/11/2012 Perşembe günü mesai bitimine kadar uzatılmış bulunmaktadır.
2-Norm fazlası durumundaki öğretmenlerin başvuru formunu doldurmaları mutlaka atamalarının yapılacağı anlamını taşımamaktadır.
3-Norm kadro fazlası öğretmenlerin atama sürecinde öncelikle kendi ilçesi içinde yerleştirilmesi esas alınacaktır.
4-Kendi ilçesi dışına atama yetkisi öncelikle il emrindeki öğretmenler için kullanılacaktır. Doldurulamayan yerler için ikinci bir atama duyurusu yapılacaktır.

bu durumda ben eskişehirde tayin basvurusu yapmamız gerektiğini düşünüyorum,
, sadece ilçeler varsa ve il emrinden atama yapılmaya baslanacaksa...

Geri