Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

norm fazlası-tayin

Konu, 'Fatih Projesi BT Rehber Öğretmenleri' kısmında gokceb tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. gokceb

gokceb Seçkin Üye Seçkin Üye

arkadaslar, 2 kasıma kadar norm fazlası öğretmenlerin tayin istemesi ile ilgili yazı var eskisehir.meb'de... mebbisime bakayım dedim, ama yok o da acılmıyor, ne saçma istir ya bu :(

2. gokceb

buarada bos okullar da acıklanmadı, gerci bos okul olacagını da sanmıyorum ya...

3. bikaris

bikaris Site Gezgini

Ben de norm fazlasıyım. Yazıyı eklemeniz mümkün mü? Ya da sayı ve tarihini yazar mısınız? Ankara dayım ama böyle bir yazı görmedim... :(

4. aysegul_

aysegul_ Seçkin Üye Seçkin Üye

Yazı geldi ama okulların listesi hala yayınlanmadı. Yarın son gün, neyi bekliyorlar anlamadım. Kimsenin doğru düzgün birşey bildiği de yok. Dönem ortasında atama mı yapılır, iyice oyuncağa çevirdiler bizi ya...
    Lütfen konuyla ilgili bir bilginiz varsa paylaşın...

5. vikvik

vikvik Seçkin Üye Seçkin Üye

hatayada aynı yazı geldi yine norm fazlasıyım tercihte bulunmasak resen atarlarmı?

6. godfather

godfather Site Gezgini

5 tercih hakkı verirler, bunlardan birine yerleşemezseniz resen atarlar... aylar öncesinden bir başlık açmıştım tehlikenin farkındamısınız die, o tehlike geldi işte

7. hakand77

hakand77 Süper Üye Süper Üye

hocam malesef tercihte bulunmasanız da resen atanıyorsunuz.birçok öğretmen görevlendirme çalıştığı için böyle bir düzenleme yapılıyor.birçok ilde yapıldı.yapılmayanlarda da yapılacak...

8. gokceb

eskişehirdeki yazıda tercihte bulunmayalnlar il içinde atanacak diyor ama il içinde sadece ilçelerde boşluk var bilmiyorum ne olacak

9. srpkyl

srpkyl Site Gezgini

Eskişehir MEM;
    Norm Kadro Fazlası Öğretmenlerle ilgili olarak;
    1-Başvuru tarihi 08/11/2012 Perşembe günü mesai bitimine kadar uzatılmış bulunmaktadır.
    2-Norm fazlası durumundaki öğretmenlerin başvuru formunu doldurmaları mutlaka atamalarının yapılacağı anlamını taşımamaktadır.
    3-Norm kadro fazlası öğretmenlerin atama sürecinde öncelikle kendi ilçesi içinde yerleştirilmesi esas alınacaktır.
    4-Kendi ilçesi dışına atama yetkisi öncelikle il emrindeki öğretmenler için kullanılacaktır. Doldurulamayan yerler için ikinci bir atama duyurusu yapılacaktır.

10. Mr.Spermata

Mr.Spermata Süper Üye Süper Üye

Ben de İstanbulda dört gözle norm fazlası atamalarının yapılmasını bekliyorum.

11. gokceb

bu durumda ben eskişehirde tayin basvurusu yapmamız gerektiğini düşünüyorum,
    , sadece ilçeler varsa ve il emrinden atama yapılmaya baslanacaksa...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal