Norm fazlası olup il içinde tercih yapmazsak

Kodla Büyü

farukaver

Üye
Norm fazlası olup il içerisinde tercih yapmazsak resen atama yaparlar mı. Daha önce resen atama yüzünden kendi isteğiyle tercih yapanlar şimdi il içi isteyemiyor diye biliyorum. Norm fazlası olan arkadaşlar ne yapmayı düşünüyorsunuz. (bilişim-ankara)

sendikanızla görüşün bence, bölgede mahkeme kararıyla iptaller varsa, gerekçeleri ile öğrenin ve size durum uyuyorsa tercih sizin

hiç bişey olmuyor hocam, resen yapılcak yalanına inanıp yer değiştirenlerdenim. şu an yer değiştiremiyormuşum. Şimdi resenlere yer değişikliği imkanı sunuyor. keyfine bak

Dediğiniz gibi tercih yapanlar adeta cezalandırılıyor. 2011 il içi isteğe bağlı yer değiştirmede tercihler arasında bulunduğum okul çıktı. Ama okuldaki ilk geldiğim gün "okulda zaten bir norm fazlası var sen ikinci oldun" diye söylendi. O günden bu yana norm fazlasıyım.2-3 ayda bir norm fazlası ataması mevzusu stresi psikolojiyi alt üst ediyor. Madem okulda zaten bir norm fazlası var iken neden açık gösteriliyor. Doktora yapıyor olmak resen atamaya engel bir özürmüdür.

ben de YL dolayı öğrenim özrüyle geldim Ankara ya , 2013 subat ta resen atamalarda "sağlık ve eş özrünü" dikkate alacaklarını söyledikleri bu yüzden tercih yapmak zorunda kaldım, ki öğrenim durumum hala devam ederken... bir yıl önce tanığını özür durumunu 1 yıl sonra tanımıyor. Çok hak yediler çok...

Hak yemeleri bir yana birde norm fazlası ilçe ve il milli eğitimin angarya sorumlusu oluyor :) ilçenin muayene kabul komisyonu üyesi , il milli eğitiminin modül inceleme komisyonuna yazılırsın. Fatih projesinde istemesende öğretmenlere kurs verdirirler. Sene içerisinde okul,il,ilçe hangisinin verdiği görevi yapacağına şaşırırsın :?

Geri