Norm fazlası oldum. Kafam çok karışık.

Kodla Büyü

zülfikar123

Site Gezgini
Ben de bu sene tam da iliçi tayin isteyecektim. Norm fazlası olduğumu öğrendim. Dilekçe de bir yeri tercih etmek iliçi tayin hakkını engelliyor mu? Çünkü çok kimseden duydum. Tercih edersen iliçi tayinin ölür. Sen "İlan edilen kurumlara atanma tercihinde bulunmak istemiyorum." kısmını işaretle diyorlar. Ama ben iliçi tayinle bir yere gidemeyebilirim diye tercih de yapmak istiyorum.

Yoksa bu seneki dilekçelerde "İlan edilen kurumlara atanma tercihinde bulunmak istemiyorum." kısmını evet olarak mı işaretleyelim iliçi tayini riske atmamak için?

Ekli dosyalar

• D İ L E K Ç E (norm fazlaları) 2014 (EK-1).rar
    9.3 KB · Görüntüleme: 28
Geçen yıl il içi atamalarda norm kadro fazlası olupta herhangi bir yere atananlara yönelik bir madde eklenerek iliçi tayin döneminde tayin hakkı verildi tekrardan ve bu şekilde 3-4 arkadaşım tekrar iliçi tayinle yerleri değişti. Bende norm fazlasıydım ve ilde ki tek norm fazlası bendim ve 10 a yakın okul vardı zaten iliiçi düşünüyordum ve istediğim okullardan biri vardı ve yazdım ama iliçi tayin zamanı yine bakıcam daha iyi bir yer olursa yazarım tekrar.

biz bilişimcilerin il içi hareketi yumurtanın ilerlerken ki hareketleri gibi... geçmiş olsun kardeş bence İL e git sor durumu öğren

hocam ben de norm fazlası idim ilçe içinde başka bi okula norm fazlası tercihimle geçiş yaptım ben sorduğumda bana il dışı ve il içi devam eder tayin isteyebilirsin dediler yani içiniz rahat olsun sorun yok

ahan da ildışına çıkanlardanım :)
3-4 ay içinde 2 kez farklı okullarda norm fazlası oldum. en son tayinimin olduğu yerden de 2-3 ay sonra il dışına istedim tabi iliçinde 3 yılım dolmuştu...

Geri