Norm fazlası öğretmen okulda zorunlu kaç saat tutulabilir?!!

Kodla Büyü
baynadir' Alıntı:
"FORMATÖR ÖĞRETMEN OLMADIĞIM İÇİN WEB SAYFASI HAZIRLAMAK YADA TAKİBİNİ YAPMAK GİBİ BİR YÜKÜMLÜLÜĞÜM YOK"
diyerek müdürünüzün sinirden kıpkırmızı olan yüzünü keyifle seyredin :D...[/b]

bence bunu deneme çünkü ;
İlgi (a) yazıda “WEB sitesi hazırlayan okullarda; Okul Müdürü veya Müdür Baş Yardımcısı, Bilgisayar Öğretmeni veya Formatör Öğretmen, bir Edebiyat Öğretmeni, bir Yabancı Dil Öğretmeni ve varsa Haberleşme Kolu’ndan sorumlu öğretmen ile oluşacak bir WEB Yayın Ekibi kurulması gerektiği, bu ekibin görevi;

13822 sayılı genelgede aynen böyle yazar, yani siz ben formatör değilim, siteyi yapmam, dyned e bakmam, şu işim değil filan diyemezsiniz, adamlar genelgelerde, okul bilgisayar formatörü veya bilgisayar öğretmeni diye geçiriyor, kaçışımız kalmıyor yani.

baynadir' Alıntı:
"FORMATÖR ÖĞRETMEN OLMADIĞIM İÇİN WEB SAYFASI HAZIRLAMAK YADA TAKİBİNİ YAPMAK GİBİ BİR YÜKÜMLÜLÜĞÜM YOK"
diyerek müdürünüzün sinirden kıpkırmızı olan yüzünü keyifle seyredin ...
Okul web sitesiyle formatör olmasam da ilgilenmem gerekir ve ilgileniyorum da zaten hocam sonuçta okulda bu işten anlayan tek insan biziz okulda ve acer50 hocamızın da dediği gibi formatör ve bilgisayar öğretmenleri diye geçiyor ifadeler.Yani formatör yoksa Bilgisayar öğretmeninin görevi oluyor bu doğal olarak. Bizimki fazla bilmişlikten beğenmiyor hiçbirşeyi. Önceki sene bbnette yayınlanan şablonu kullanarak hazırlamıştım siteyi ve bulunduğum ilçenin en iyi sitesiydi. Buna rağmen beğenmedi beyefendi. Ben de ona webmaster olmadığımı bu konuda uzman insanların hazırladığı siteler gibi bir site hazırlayamayacağımı ama uğraştığımı anlatmaya çalıştım fakat ne gezer taaa o zamandan taktı bana.

Bir de bana kalkıp formatör gibi yine bt sınıfını öğrencilerin kullanımına açacaksınız diyor. Verecek görev bulamadı bunu diyo.Aklımı oynatıcam bu şartlarda. Dört gözle resmi yazıyı bekliyorum.İlk işim ilçeye ve sendikama gitmek olacak. Desteğiniz ve ilginiz için teşekkürler..

_su_' Alıntı:
baynadir' Alıntı:
diyerek müdürünüzün sinirden kıpkırmızı olan yüzünü keyifle seyredin ...
Okul web sitesiyle formatör olmasam da ilgilenmem gerekir ve ilgileniyorum da zaten hocam sonuçta okulda bu işten anlayan tek insan biziz okulda ve acer50 hocamızın da dediği gibi formatör ve bilgisayar öğretmenleri diye geçiyor ifadeler.Yani formatör yoksa Bilgisayar öğretmeninin görevi oluyor bu doğal olarak. Bizimki fazla bilmişlikten beğenmiyor hiçbirşeyi. Önceki sene bbnette yayınlanan şablonu kullanarak hazırlamıştım siteyi ve bulunduğum ilçenin en iyi sitesiydi. Buna rağmen beğenmedi beyefendi. Ben de ona webmaster olmadığımı bu konuda uzman insanların hazırladığı siteler gibi bir site hazırlayamayacağımı ama uğraştığımı anlatmaya çalıştım fakat ne gezer taaa o zamandan taktı bana.

Bir de bana kalkıp formatör gibi yine bt sınıfını öğrencilerin kullanımına açacaksınız diyor. Verecek görev bulamadı bunu diyo.Aklımı oynatıcam bu şartlarda. Dört gözle resmi yazıyı bekliyorum.İlk işim ilçeye ve sendikama gitmek olacak. Desteğiniz ve ilginiz için teşekkürler..
Sendikal baskı adam eder senin müdürü. Hiç bekleme, ilçe başkanınız kimse şimdiden anlat derdini. Bir baskı yapsınlar bakalım.

Geri