norm atamasıyla ilgili soru

Kodla Büyü

gelişimci

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar çok uzak bir ilçede çalışmamdan dolayı ikamet ettiğim merkez ilçeye geçmek için norm atamalarından yararlanmak istiyorum
aradığım hiç bir okulda nerdeyse ders yok hatta bazılarında da BT sınıfı bile yok
ben şaşırdım
formatörlük başvuruları bitti eeee ders de yok hadicivar okullara görevlendirme yaparlar desem seçmeli Bilişim dersini seçen yok
beni nasıl bir süreç izler gittiğim okulda
kafam çok karıştı :cry:

:( hemen hemen hepimizin durumu bu değil mi..
her geçen gün nefretim artıyor..
mesleğim gözüme öcü gibi görünüyor artık..

formatörlük başvurusu geçsede sen okuluna bir dilekçe ver formatör olark görevlendirilmek istiyorum diye.

her_dem' Alıntı:
formatörlük başvurusu geçsede sen okuluna bir dilekçe ver formatör olark görevlendirilmek istiyorum diye.
bunu bilmiyordum hocam sağolasın yani formatör olabilirim gittiğim yerde de

hiç bişey olmazsa yan gelir yatarsın hocam... kimse seni öğretmenlikten kovacak değil... hayatın tadını çıkar. üzülecek pek bişey yok bence...

formatörlük onayı valilikten çıkıyor. ancak sen yazını yaz olursa olur olmazsa olmaz. çoğu yerde sıkıntı çıkmıyor formatör olarak görevlendiriliyor.

evime yakın olsun diye 20 dk uzaklıktaki köy okulunu bile tercih edeceğim tek tas müzik resim falan boşmuş eğer normlar dolmazsa ben de o derslere girerim diye düşünüyorum ama ya dolarsa işte o zaman bilmiiyorum

Hocam norm fazlası atamaları ne zaman acaba?İlden ile değişiyor mu?Bazıları mayıs ta diyor.Bilgisi olan varmı ?

wertyu6' Alıntı:
her_dem' Alıntı:

1 kişi için görevlendirme yapılmaz, yanlış bilgi vermeyelim.
1 kişi için yapılmaz ancak arkadaş gibi birkaç kişi varsa yapılabilir. dikkat ettiyseniz valilikten çıkar bu onay, çıkabilir de çıkmayabilir de diye yazdım. arkadaş gibi birkaç kişi varsa çıkabilir. yanlış bilgi verilmesi gibi bir durum yok

gittiğim okulda sınıf yok ders yok çevre okullarda da ders yoksa ne yapabilirler tek çare formatörlüğü onaylamak gibi geliyor bana da ama bunların sağı solu da hiiçççç belli olmaz
ben isteyeceğim tayini vrasın onlar düşünsün beni hiç ilgilendirmez bu onların sorunu

Geri