nokia 6500s, nokia n73 ve nokia 3600s karşılaştırması

Kodla Büyü
n73 alma derim hem çok kaba hem de çok yavaş. Üstelik arka kamera kapağı sorun yaratıyor. Tuş kilidi bile yok.

dostum ben 6500 s kullanıyorum. dizayn mükemmel. ses mükemmel. kamera mükemmel kapak mükemmel. tek kelimeyle harika. sadece wirelessi yok ona da pek gerek yok laptoplarımızla nete zaten heryerden giriyoruz...

n73 derim ben de..fonksiyonları açısından mükemmel.kamerası da öyle.geniş ekranı sayesinde mp4 player olarak kullanıyorum.ayrıca pdfleri okuyabiliyorum.tuş kilidi olayını da güvenlik kilidi ile hallettim.

ben n73 kullanıyorum genel olarak güzel. Bence kötü olan tarafı symbian v3 olması. Yani .sis uzantılı programları ve oyunları çalıştırmıyor ve arka kamera kapağı pek sabit değil gıcırdıyo bazen.Ve de bence en kötüsü hafıza yuvası ve kapağı çok kullanışsız.Hafıza kartını sürekli çıkartmamak lazım.Mesaj yazarken bi sorun yok.Sesi çok mükemmel veriyor. Çift hoparlör 3d müzik çalıyor.Kamera merceği Carl Zies ve da kamera 3.2 megapiksel olmasına rağmen çok net görüntüler veriyor.Ayrıca hiç kaba falan değil.Hatta ben alışmakta zorlandım küçük olmasından ötürü.Tuş kilidi kendisinde yok ama programla yüklenebilir.Telefonun kendi hafızasına çok şey yüklersen donma oluyor.Yüklemezsen de gayet hızlı.Tuş dizaynında bence hiç bir zorun yok.

BU FİYATLARDAN BİRAZ FAZLA Bİ MODEL N78 AL DERİM. MÜKEMMEL TELEFON.
NOKIA SİTESİNDEN ÖZELLİKLERİNE BAK EN UYGUN 590ytl ALABİLİRSİN.

Geri