Nissan Primera için düşünceleriniz!!!

Kodla Büyü
2001 Primera Conforft kullandım. Sattım. Sağlam araba özellik bakımından süper. Ama araba cokuzun manevra kabileti düşük. U dönüşü yapacagın çift yolda illaki bi geri yapıp öyle dönersin. Ağır araba uzun yolda iyi. Şehir içinde sıkıntılı..

alınabilecek arabalara bakıyorumda nıssan aklıma takıldı.
98 model için 13000 istiyorlar.
2001 için 16500 istiyorlar sizce nasıl.

ergun833' Alıntı:

pahalı hocam o paralara piyasası daha iyi olan bir araba bakmanızı tavsiye ederim.

sinerjique' Alıntı:
ergun833' Alıntı:

pahalı hocam o paralara piyasası daha iyi olan bir araba bakmanızı tavsiye ederim.
örnek vermek gerekirse sizce hangisi????
primera ların alım satımı kolay değil mi??
en çok hangi kasalar tutuluyor.

hocam ben giresunda yaşıorum buralarda olsun trabzonda olsun nissan arabaları tutulmuyor.Senin yaşadığın yerde tutuluyorsa bilemem.
Örnek olarak 2000 model astra 17500 veya 2000 model vw bora 18500 civarına bulabilirsin ve emin ol bu arabaları rahatlıkla elden çıkarırsın.

bana 15000 ni aşmayacak bir araba lazım açıkcası.
aile arabası ve yerden yüksek bir araba arıyorum.

benim aracım pirimera 2004 yorumların bir kısmı doğru. fakat donanım olarak çok zengin bir araba aynı model gazoz kapağından yapılmış bir arabaya binmeye değermi takdir sizin

15000 bini aşmayan bir arabayı kaç paraya almayı planlıyorsun?

98 model 2001 model yazmışın o yaşta o km de araba bulabilirsen ne ala

2004 primera visia mı??
bir de primeların ların son kasası hangisidir.
hala sıfırı çıkıyor mu acaba??

ergun833' Alıntı:
2004 primera visia mı??
bir de primeların ların son kasası hangisidir.
hala sıfırı çıkıyor mu acaba??
bendeki son kasası tekna sanırım 2003 ten itibaren kasa değişti. Türkiyede en son 2008 de çıktı ama avrupada hala üretim olduğunu okumuştum

ergun833' Alıntı:
tekna ile visia arasında ne fark var??
hangisi daha iyi??
tabiki tekna daha iyi donanımda farklılıklar var(alaşım cant, sunruf.... ama görsellik olarak aracın göğüs dizaynı aynı)

Hocam bizim okulda bir öğretmen arkadaşımız aldı 2004 model en full modeli. O kadar alma dedik dinletemedik. Şimdi ise aldığına ve bizi dinlemediğine bin pişman... Benden bu kadar.

Geri