Nisan ayı Mersin web tab. içerik gel. kursu onaylanan var mı

Kodla Büyü
hocam şu an buradakiler mersin için toplanmış gibi şahsen o konu hakkında bilgi sahibi değilim

hocam hizmetiçiler de okul ilçe il ve hizmetiçi direk onaylıyor
iş ilgili birimden bitiyor
ilgili birim (eğitek) onaylarsa kursun çıkar

Liste kişisel bilgiler içerdiğinden editlendi.
--------------------

Tam Liste :) Dikkat edelimde Mustafa isimli arkadaşları karıştırmayalım...

benimde onaylanmış...

40 kişi değil miydi? 1.kademeyi alanlar mı oluyor bunlar? farklı yerde 1.kademeyi alıp da alınan var mı arkadaşlar?

İşlem Tarihi İşlemi Yapan Açıklama Durum
Kurum 26/01/2011 13.22.24 GÜNAY BAKİ Onaylandi
İlçe 15/02/2011 10.24.35 Mete ERBATUR Onaylandi
İl 15/02/2011 10.43.56 Hüseyin ÇAKIRLAR Onaylandi
İlgili Birim 17/03/2011 18.07.34 ENGİN ERİKLİ Onaylandi
H.İ.E Bşk. 28/03/2011 16.29.51 Barış TUZLU Onaylandi

edirne den geliyurum inş. beraber gidebilecek arkadaş varsa yol arkadaşlığı yaparım istanbuldan itibaren..

hocam pazar günü girişini yaparsın sorun olmaz p.tesi sabah bir toplantı yaparlar 8-9 gibi tanışma falan pazar günü orada olmak daha iyi

şu an erzurum hizmet içinden yazıyorum...geleceklerin idkkatine ;

-cağ kebabını gel-gör restaurant dışında bir yerde yemek gi bir hata yapmayın.
-mutlaka yapılan geziye katılın,güzel yerler geziliyor
-tabyalar felan cokta ilgim çekmedi robotek hocam :)

son olarak buradaki hizmet ve binanın fiziksel yapısını beğenmedik..

aga mersine herhangi bir evrak falan götürüyo muyuz veya kendi bulunduğumuz ilde herhangi bşir giriş falan yapıyo muyuz?

gipart' Alıntı:
ben geçen sene yine mersinde birinci kademeyi almıstım. Ama yine çıktı.

ben gitmedim ama bana çıkmadı. 4 yıllık bilg. öğretmeniyim daha merkezi hiçbiryere gitmiş değilim. gideni tekrar alıyorlar gitmeyeni almıyorlar. nası iştir bu. anlayan beri gelsin. size torpil yaptırdınız demiyorum. zaten öyle bişey yapsanız burda paylaşmazsınız. ben bu düzensiz düzeni sorguluyorum. yarın ilk işim bakanlığı aramak. nedir sizin kriterleriniz diye. hayretki hayret yaaaaa .....

bagün eğitici hocalar söylüyordu..kurslara random seçim yapılıyor 3-5 kişihariç..o kişilerde önceki kurslarda başarılı olup hoclar tarafından önerilenlermiş..

benimde ilk merkezi kursum olucak. kısmetse yarın aksam 8.30 gibi istanbuldan otobüse biniyorum.umarım güzel geçer iki hafta süre uzun görünüyo sıkılmayız umarım. ayrıca evrak olarak teblih edilen belgenin fotokopisini aldım bide çalıştıgım okuldan görev kaydı cıktısı aldım. bunlar gerekli olmasada yanımda bulunsun istedim :)

arkadaşlar ben de Mersin'de olacağım, konuyu yeni gördüm...pazar akşamı Uşak'tan yola çıkacağım...Pazartesi sabah 7'de mersinde olurum orada görüşmek üzere...

RoboTek' Alıntı:
2.kademe bana bir çıksın dileyin benden ne dilerseniz bak sözümü tutarım ha.Forumdan bir kişiye sıfır notebook diski göndermiştim.Bu sefer 165*13 sıfır oto lastik vercem.

hocam bunuda başkası alsın :) ayrıca HDD aynen gazeteye sarılı duruyor.lazım olsada kullansam :)

Bilişim konulu başka hie aldıysanız alınırsınız hocam. Bu olmasa bile başkasına alınırsınız.

RoboTek' Alıntı:
reddedeni cumhurbaşkanına şikayet ederim hele bir reddedilsin 17den sonra atlarım giderim doğru gülüme sonra ablaya
Hocam ne oldu sizin kurs onaylandı mı?

Geri