nilufer.meb.gov.tr'de sorun mu var?

Kodla Büyü

mevcut

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Sabahtan beri açılmadı ben de. Başka giremeyen var mı arkadaşlar?

şuan girebiliyorum, bir sorun yok. birkaç gündür sıkıntılıydı.

evet düzeldil. https olayına geçmişler.

sgulkurusu' Alıntı:
ne işe yarıyor bu site?
bakanlık birimlerinin ve milli eğitim müdürlüklerinin kullandığı e-posta sistemi.

Evet hocam
bu aralar ftp server da problem var.gidip geliyor.özellikle sabahları.acemilerin elinde olunca olacağı o

hugo4545' Alıntı:
uzun zamandır siteye erişim yok.halen de yok.iptal mi oldu acaba.

uzun zamandır nilufer.meb.gov.tr de herhangi bir sorun yok... Sadece sertifika ile ilgili bir sıkıntı var o da girişlere engel değil...

arkadaşlar bizim okulun mail adresi full dolmuş taşmış 2009 yılının bile mailleri var silmek için tek tek açıyorum çöp kutusuna basıyorum sildim diyor fakat tekrar geliyor toplu olarak silmenin bir yolunu bilen var mı silsinde tek tek de olur diyeceğim yardımcı olabilecek varsa sevinirim

bilogrt038' Alıntı:
arkadaşlar bizim okulun mail adresi full dolmuş taşmış 2009 yılının bile mailleri var silmek için tek tek açıyorum çöp kutusuna basıyorum sildim diyor fakat tekrar geliyor toplu olarak silmenin bir yolunu bilen var mı silsinde tek tek de olur diyeceğim yardımcı olabilecek varsa sevinirim
Outlook programı ile hesabına ulaşıp temizlemek sorunu çözüyor. Birçok okulun mail adresi dolmuştu, ancak bu şekilde silebildik.

nilufer.meb.gov.tr'de iki gündür farklı bir sorunumuz var. Bazı bilgisayarlar açıyor, bazılarında sadece arka plan geliyor ve hiçbirşey görünmüyor. Aynı sorunu yaşayan veya çözen varmı?

Sertifikadan kaynaklanıyor sanırım. Bazı bilgisayarlar açıyor ama bazılarında sadece ana ekran geliyor mailler yok görünmüyor.

Geçici olarak firefox kurdum arkadaşların bilgisayarına bu şekilde açıyorlar ama explordaki bu durumu nasıl çözebiliriz bu konuda bilgisi olan var mı?

ymb' Alıntı:
bilogrt038' Alıntı:
Outlook programı ile hesabına ulaşıp temizlemek sorunu çözüyor. Birçok okulun mail adresi dolmuştu, ancak bu şekilde silebildik.

bu outlook ayarlarının nasıl yapılacağı konusunda bilgisi olan var mı

bu nilüfer meb gov tr yi nasıl boşaltabilirim dolmuş taşmış ve silinmiyor yardım lütfen

saygıdeğer hocalarım google sağ olsun outlook ayarları için araştırdım buldum ama sertifika hatasından olsa gerek bağlanamıyor bu outlook ayarları bir kenenarada nilüfer meb in kendi üzerinden ben bu gelen mailleri silemiyor muyum 2007 yedi yılından bu yanana hiç silmemişler ful dolmuş taşmış nasıl olacak bu iş yaaa

Arkadaşlar bu nilufer.meb.gov.tr de sertifika hatası bıktırdı bizi.
Buy neden kaynaklanıyor veya nasıl aşılıyor yapabileceğimiz bir şey var mı?

Herhangi bir hata yok hocam şimdi girdim maillerede baktım sıkıntı yok. Sertifika istemesinden kaynaklanıyor.

Metehan' Alıntı:
Herhangi bir hata yok hocam şimdi girdim maillerede baktım sıkıntı yok. Sertifika istemesinden kaynaklanıyor.
tamam işte hocam mailler görünüyor orada sıkıntı yokta bu sertifika hatası neyin nesi. Explorer da choreme de hata veriyor. Mozillada denemedim muhtemelen ondada veriyordur.

Hocam İnternet seçeneklerinden güvenilen siteler kısmına https://nilufer.meb.gov.tr nilufer adresini eklerseniz sertifika istemeden direk giriş yapabiliyorsunuz.
Sertifika hatasıda Meb için kullanılan sertifkanın süresi dolmuş o nedenlede uyarı veriyor

Ekli dosyalar

• nilufermebsertifika.jpg
    nilufermebsertifika.jpg
    50 KB · Görüntüleme: 2,055
arka plan görünüyor ve sayfa bomboştu. adres çubuğunun sağ tarafındaki uyumluluk görünümüne tıkladım. sorun çözüldü. :++: https den dolayı sanırım. sertifika da istemiyor ben de.

Geri