Nikon D90 kullanan var mı ?

Kodla Büyü
gule gule kullan hocam, benim hayalimdeki makina... bende hala bekliyorum bakalim nezaman alacam, iyi fiyata almissin genelde 2500 ustu fiyatlari, yurt disinda da oyle. ama dogubankta 2000 civari buluyosun tabi "garanti" sorun oluyor orda... D90 kulanimi konusunda yabanci bir video kaynak var elimde, isterseniz paylasabilirim, makinanin ozelliklerini ingilizce anlatiyor. tekrar hayirli olsun, cok guzel bir makina

Güle güle kullanın, bende de D90 var, takıldığın bir konu olursa yardımcı olabilirim sanırım.

Makinen gelince http://www.fotoatolye.com/ sitesine uğra ve oradaki videoları izle. Çok eğitici videolar var.

sağol wes hocam makine bir elimize geçsin de sonra sorularımız olursa sorarız. seasun hocam doğubankta 1700 tl ye kadar var garantisiz ama peşin fiyatı. taksitle yine 2000 tl ye yaklaşıyor. biz de 2 yıldır almak istiyorduk fırsat olmamıştı. Dün de eşimin doğum günü idi hediye olarak aldım. Hızlı aldaki fiyatıda baya uygun gelmişti...

hizlialda fiyatı baya uyguna almıssınız.
Çoğu teknomarketlerde 2600civarında fiyatı.
Ben de Ocak ayında 2600'e almıştım.

merhaba
1,5 yıldır d90 kullanıyorum ve nakit 2500 e alabilmiştim ancak,yani iyi almışsınız siz..size öncelikli tavsiyem mutlaka fotoğrafçılığın eğitimini almanız,ordan burdan okurayak öğrenirim demeyin çünkü mutlaka birşeyler eksik kalıyor..kullanım klavuzu var türkçe minik bir baskı ama makinayı çözmek klavuzla çözmektense karıştırarak daha mümkün...
eğitim alma şansınız gerçekleşirse akabinde diğer eğitimler gelecektir..bu bulunduğuz şehirde açılacak atölyelerle ilgili tabi...temel sanat,portre,belgesel...vs. atölyeleri de gelişimize büyük katkı sağlayacaktır.
Size önereceğim ilk kitap "fotoğrafın yapısal öğeleri ve fotoğraf sanatında kompozisyon" sabit kalfagil'den
kaliteli bir makina almışsınız,kendinizi geliştirin ve de hakkını verin bu makinanın anı fotoğrafçısı değil fotoğrafçı olabilmeniz dileğiyle...
dilediğinizi sorabilirsiniz,sorularınıza açığım.

sağoun y_gnl hocam makine bugün elimize geçti daha inceleme aşamasındayız. Kurs almayı düşünüyoruz ama çanakkale civarında pek yok gibi...

Geri