Niğde'den sınava girenler lütfen puanlarını buraya yazsın

Kodla Büyü
Sınava girmemiştim hayırlısı....İlde şu an görevli arkadaşlar bu sınava yeniden girdiler mi? Yoksa onlar aynen devam mı edecekler? Bor'a da atanacak mı acaba :)

Diğer başlıkta filatros nikli arkadaş 57.971 aldığını yazmış ben sınava girmedim ama merak ediyorum sonucu. Bakalım ne olacak.

Ben merak ettiğim kişinin puanını öğrendim, sizlerinkinden daha düşük. Bakalım torpil denen şey birşeyler değiştirecek mi?

Kimmiş hocam o düşük puan alıp da girmesini düşündüğünüz. işleyeceğini zannetmem. ama şu anda görevde olan eğitici formatörlerden biri ise onun yeri garanti zaten.

filatros' Alıntı:
Kimmiş hocam o düşük puan alıp da girmesini düşündüğünüz. işleyeceğini zannetmem. ama şu anda görevde olan eğitici formatörlerden biri ise onun yeri garanti zaten.

Evet şu anda görev yapıyor.

Bakalım ne olacak? Aslında benim merak ettiğim başka bir şey daha var ama onu burada yazmak doğru olmaz.

Niğdeden sınava girenlerin puanları belli umarım torpil olmazda hak yerini bulur. Bu ülkenin koltukları beyin ile dolarsa bir yerlere geliriz ama beyin yerine başka bişeylerle dolarsa koltuklar vay hepimizin haline.

Geri