Niğde Norm Kadro Fazlası Öğrt. Atamasını Yaptı.

Kodla Büyü
Helal olsun niğde konyadan önce atamayı bitirdiler...

Yalnız Elektronik Öğretmenini Bilgisayar Öğretmeni olarak atamışlar...
Bence yanlış yapmaktan ise sık elemek daha iyidir...

pirireis' Alıntı:
Sayın Hocam,

Talim ve Terbiye Kurulunun 80 No'lu kararına göre okutabileceği dersler bellidir. Ona göre ataması yapılmıştır. Bence ortada bir yanlışlık yok.

habibocak' Alıntı:
pirireis' Alıntı:
Sayın Hocam,

Talim ve Terbiye Kurulunun 80 No'lu kararına göre okutabileceği dersler bellidir. Ona göre ataması yapılmıştır. Bence ortada bir yanlışlık yok.

Sayın hocam bu iki resim arasındaki benzerliği bana söyler misin? 80 nolu kararda bu yazıyor...

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    46.2 KB · Görüntüleme: 889
  • 2.png
    2.png
    104.3 KB · Görüntüleme: 889
pirireis' Alıntı:
habibocak' Alıntı:
pirireis' Alıntı:
Sayın Hocam,

Sayın hocam bu iki resim arasındaki benzerliği bana söyler misin? 80 nolu kararda bu yazıyor...
Sayın Hocam,

Yarın soralım atamaki arkadaşlara. Neye göre yapmışlar.

habibocak' Alıntı:
pirireis' Alıntı:
habibocak' Alıntı:
pirireis' Alıntı:
Sayın Hocam,

Sayın Hocam,

Yarın soralım atamaki arkadaşlara. Neye göre yapmışlar.

Sayın hocam Teşekkürler, zaten yarın sabah ben atamadaki arkadaşlara bu sorularımı ileteceğim...

Sayın Hocam,

Sıkıntı varsa düzeltsinler. Hata yapmak ne kadar kötüyse düzeltmekte bir erdemdir.

tayinci42' Alıntı:
pirireis' Alıntı:
habibocak' Alıntı:
Sayın Hocam,

Sıkıntı varsa düzeltsinler. Hata yapmak ne kadar kötüyse düzeltmekte bir erdemdir.

Haklısınız sayın hocam...İnşallah düzeltilir...

hocam atama kararnamesine bakmanız lazım. Eğer atama kararnamesinde bilişim teknolojileri yazıyorsa atanma hakkı vardır.

meb-atama-ve-yer-degistirme-f133/elektronik-ile-elektronik-ve-hab-ogretmenligi-mezunlari-t43451.html

Hocam bu sayfayı değil de resmi yazıyı gönderseydiniz daha iyi olurdu 165 sayfa sonunda bir sonuca ulaşılmamış gibi görünüyor...

Geri