netten evliliğe onay verirmisiniz?

Kodla Büyü
Bu kadar düştünüz mü ya. geçen bir arkadaşın arkadaşı söyledi, netten kaç tane kız bulduysam hepsi şişko çıktı diyor. Bende salak, manken gibi kız mı çıkacak zannettin dedim. hoş manken gibiler daha fena, argoda bir şey deniyordu onlara ama... neyse

Evlilik nasip işidir, iyi bir eş istiyorsanız biraz sabır... Allah evlilik konusunda kime ne isterse veriyor...

intrnettten evliliğe sıcak bakana kadar bence şu evlilik programları varya o daha mantıklı değilmi??
:p

crazyman' Alıntı:
belki 40 a yakın kızla görüstüm evlilik olmadı herşeyin hayırlısı olsunda neden insanın istediği olmuyor ona anlam veremedim bir türlü

bi zamanı var herşeyin galiba hocam öyle düşünün ben öyle düşünüyürum :)

abi şu evlilk proğramlarına gidecemde ertesi gün derse girdiğimde millet çoşacak hocam hatunda iyiydi haa v.s:D

esilasoul' Alıntı:
intrnettten evliliğe sıcak bakana kadar bence şu evlilik programları varya o daha mantıklı değilmi??

Bekar ölürüm daha iyi, ne o öyle ya kendini pazarlar gibi, salaklık bence, ayrıca utanmazlık... Bu arada evliyim çok şükür :lol:

chatten tanışır
nikahı msn de kıyp
düğünü facebookta yapıp
balayını tatil sitelerinde yapıp
evinizi de sanal ortamda kurup
sanal aşk yaşarsınız :D
bu arada japonların icadı sanal bebeği de unutmamak lazım...

crazyman' Alıntı:
abi şu evlilk proğramlarına gidecemde ertesi gün derse girdiğimde millet çoşacak hocam hatunda iyiydi haa v.s:D

evlilik poggarmalrında hiçbir halta benzemeyen bile kendine fena paha biçiyor hocam sizd eöğretmenim diye hem daha güzelini hemde znginini bulabilirisniz ben evlikllik programı olabilir diyorum netten daha iyidir:)

crazyman' Alıntı:
caya' Alıntı:
crazyman' Alıntı:
ben erkeğim hocam anasınıfı bozar:DDDD valla benim mantığımda nette değil marsta tanışsak bile sevdikten sonra kabul ederim:D

keşke ben de erkek olaydım hocam hem bayan hem anasınıfçı olmamak zor baya hele benim okulda :puhaha: inşallah olur hocam
hocam okulu söyle direk tayin istiyorum :D

hocam misafir olarak gelin de iki bilişimci fazla gelir bizim okula :lol: kıskanırım ben sınıfımı falan Allah muhafaza

netten evlilik olmaz :)
internet ancak tanışmanız için aracı olabilir. tanıştığınız ortam çok önemli çöpçatan sitesinde tanıştıysan bana çok test ama tamamen kültür, sanat, paylaşım vb gibi amacı mesleki veya hobi paylaşımları olan forumlarda tanıştıysanız yüz yüze tanışma sevhasına geçelibelir. önceki arkadaşların dedğiği gibi ha internetten tanışmışsın ha komşunuz tanıştırmış bir farkı yok sonuçta asıl notu yüz yüze tanıştıktan sonra vereksiniz birbirinize.
Hayırlısı olsun

serkanaytekin' Alıntı:
Bu kadar düştünüz mü ya. geçen bir arkadaşın arkadaşı söyledi, netten kaç tane kız bulduysam hepsi şişko çıktı diyor. Bende salak, manken gibi kız mı çıkacak zannettin dedim. hoş manken gibiler daha fena, argoda bir şey deniyordu onlara ama... neyse
Evlilik nasip işidir, iyi bir eş istiyorsanız biraz sabır... Allah evlilik konusunda kime ne isterse veriyor...

hocam çok saçma sapan bir görüş olmuş...sokak ağzı.. güvenilir değil deseniz anlıyacağım ama netten evliliğe karşı yada değil güzellik görecelidir şişman, zayıf iyi ahlaklı yada kötü ahlaklı uzun kısaa ... yok artık daha nelerr... :(( her iki cins içinde allah hayırlısını versin...

Bizim sevimli bir emekli abimiz var.mahalleli onu bir şekilde kafaladı. Evlenme programını aradı tabi. Kaç lira maaşınız var ? eviniz var mı ? arabanız var mı ? şeklindeki soruların sonunda patladı. "Benim yüksek maaşım olsaaaaaaaaa , evim olsaaaaaaaaa , arabam olsaaaaaaaaaaa gider ukraynadan genç bir hatun alırımmmmm. sizin akraba evliliği ürünü mutasyona uğramış hatunlarınızı napayımmm " dedi ve kapattı telefonu. Biz yıkıldık tabi ;=)

spring' Alıntı:
serkanaytekin' Alıntı:

hocam çok saçma sapan bir görüş olmuş...sokak ağzı.. güvenilir değil deseniz anlıyacağım ama netten evliliğe karşı yada değil güzellik görecelidir şişman, zayıf iyi ahlaklı yada kötü ahlaklı uzun kısaa ... yok artık daha nelerr... :(( her iki cins içinde allah hayırlısını versin...

iyide şişko sözünü ben kullanmadım ki, arkadaşa sadece manken gibi kızların mı çıkacağını bekliyorsun dedim. Ayrıca sokak ağzı falan değil, ne canlar yanıyor nette haberiniz vardır maalesef. Ben netten evliliğe karşıyım arkadaş, çok yakın 2 arkadaşım netten evlendiler ve ailelerini karşılarına aldılar ve mmalesef boşandılar. Sonuç ne oldu, hüsran...

Henüz netten kız bulupta mutlu olanı görmedim. Bile bile lades dememek lazım...

serdengecti' Alıntı:
Bizim sevimli bir emekli abimiz var.mahalleli onu bir şekilde kafaladı. Evlenme programını aradı tabi. Kaç lira maaşınız var ? eviniz var mı ? arabanız var mı ? şeklindeki soruların sonunda patladı. "Benim yüksek maaşım olsaaaaaaaaa , evim olsaaaaaaaaa , arabam olsaaaaaaaaaaa gider ukraynadan genç bir hatun alırımmmmm. sizin akraba evliliği ürünü mutasyona uğramış hatunlarınızı napayımmm " dedi ve kapattı telefonu. Biz yıkıldık tabi ;=)

bomba :puhaha: :puhaha:

serkanaytekin' Alıntı:
esilasoul' Alıntı:

Bekar ölürüm daha iyi, ne o öyle ya kendini pazarlar gibi, salaklık bence, ayrıca utanmazlık... Bu arada evliyim çok şükür :lol:
şükür bende evliyim de bu devirde gerçekten düzgün birini bulup evlemek zorrr.. internet bir derya deniz her türden adam var tv de en azından yalan söyleyemezler söyleselerde çıkar ortaya diye düşünüyorum.. Allah herkesin kalbindekini hayırlı hayırlısınıda kaarşılarına çıkarsın... valla ben etrafımdaki arkadaşlarıma eşimin arkadaşlarından uygun olanları ile tanıştırma taraftarıyım olur yada olmaz herkes bananecilik yapmasa değerli insanlarda netten yada tv den avlenmek zorunda kalmaz...

serdengecti' Alıntı:
BU SÜPERMİŞ valla adamda haklı abi:D

serkanaytekin' Alıntı:
spring' Alıntı:
serkanaytekin' Alıntı:

iyide şişko sözünü ben kullanmadım ki, arkadaşa sadece manken gibi kızların mı çıkacağını bekliyorsun dedim. Ayrıca sokak ağzı falan değil, ne canlar yanıyor nette haberiniz vardır maalesef. Ben netten evliliğe karşıyım arkadaş, çok yakın 2 arkadaşım netten evlendiler ve ailelerini karşılarına aldılar ve mmalesef boşandılar. Sonuç ne oldu, hüsran...

Henüz netten kız bulupta mutlu olanı görmedim. Bile bile lades dememek lazım...

elbette haberim var.. güvenilir değil kesinlikle deseniz anlıyacağım dedim zaten.. Elbette karşı olabilirsiniz haklı gerekçeleriniz de olabilir ama tarzınız değişik geldi yoksa bu konuda size katılıyorum.. arkadaşlarınız adına da üzüldüm..:(

esilasoul' Alıntı:
serkanaytekin' Alıntı:
esilasoul' Alıntı:

şükür bende evliyim de bu devirde gerçekten düzgün birini bulup evlemek zorrr.. internet bir derya deniz her türden adam var tv de en azından yalan söyleyemezler söyleselerde çıkar ortaya diye düşünüyorum.. Allah herkesin kalbindekini hayırlı hayırlısınıda kaarşılarına çıkarsın... valla ben etrafımdaki arkadaşlarıma eşimin arkadaşlarından uygun olanları ile tanıştırma taraftarıyım olur yada olmaz herkes bananecilik yapmasa değerli insanlarda netten yada tv den avlenmek zorunda kalmaz...[/quote :+1:

eş dost tavsiyesi kalmamış, herkes nemelazım bulaşmayayım derdinde. birileri aracı olmadıktan sonra ücra bir köşede çalışan bir öğretmen arkadaşım nasıl evlenecek? buna cevap vermeden internette olanlar "motordur" diyebilen bir arkadaş çıkmış yukarda, onuda kınıyorum. el elin eşeğini türkü çağıra çağıra ararmış misali dengesizce konuşabiliyor. herkesin kısmeti bir yerlerdedir. ben günümüzde artık bu tarz şeylere çok fazla ters bakmamak gerektiğini düşünüyorum. çünkü işler oldukça değişti. Allah herkese hakkında hayırlısını versin diyorum.

adrenaline' Alıntı:
eş dost tavsiyesi kalmamış, herkes nemelazım bulaşmayayım derdinde. birileri aracı olmadıktan sonra ücra bir köşede çalışan bir öğretmen arkadaşım nasıl evlenecek? buna cevap vermeden internette olanlar "motordur" diyebilen bir arkadaş çıkmış yukarda, onuda kınıyorum. el elin eşeğini türkü çağıra çağıra ararmış misali dengesizce konuşabiliyor. herkesin kısmeti bir yerlerdedir. ben günümüzde artık bu tarz şeylere çok fazla ters bakmamak gerektiğini düşünüyorum. çünkü işler oldukça değişti. Allah herkese hakkında hayırlısını versin diyorum.
:+1: güzel açıklamışsınız hocam ağzınıza sağlık

konu evlilik olunca bir anda sayfalar ilerlemiş :lol:
Rabbim herkese hakkında hayırlı olan eşler versin inş
evlilik biraz zor ama çok güzel sevdiceğinle hayatı beraber paylaşmak her gün kokusuyla uyumak, kokusuyla uyanmak akşam heycanla eve gelmesini beklemek çok çok çok güzelllllll............ tavsiyemdir :++:

internetten alışveriş yapılıyor da evlilik neden yapılmasın? :)

Geri